ben_19mayisda_dogdum225

Isparta ADD : Basın Açıklaması

“Bizim genlerimizde Kuvayı Milliye, Sizinkinde Teali İslam var!”


“CHP’de kaset operasyonuyla çok başarılı bir yüz nakli gerçekleştirildi.

Ama CHP’nin doku nakline ihtiyacı var.

CHP’nin önce genlerini değiştirmesi gerekiyor.

CHP’nin statükocu, Ergenekoncu, komplocu zihniyetten kurtulması gerekiyor.” (Recep Tayyip Erdoğan-Başbakan)

Başbakan “Genlerin değişmesi” derken anlatmak istediği, CHP’nin kuruluş felsefesi, CHP’nin damarlarında dolaşan “soylu kan”   olan Atatürkçü Düşüncenin değişmesidir.

CHP’nin genlerinde “Esas Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu esas ancak tam bağımsızlığa sahip olmakla temin olunabilir. Ne kadar zengin ve refaha kavuşturulmuş olursa olsun bağımsızlıktan mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık olamaz” diyen Mustafa Kemal Atatürk vardır. Türkiye’nin Tapu senedinin altında imzası olan,  “Tük ulusunun kötü giden yazgısını değiştiren” İsmet İNÖNÜ ve daha nice kahramanlar vardır.

Bunu söyleyen partinin (AKP) genlerinde, Osmanlı’nın mandacılığa razı olan, İngiltere ve Amerika’nın vesayetine girmeyi kabul eden Teali İslam Cemiyeti var.  “Padişah’ın aksi emrine rağmen istilacılara karşı direnişe geçen milliyetçilerin öldürülmeleri caiz olmakla kalmayıp hatta her Müslüman’ın dini görevidir. Bu uğurda ölenler şehit, kalanlar gazi sayılır.”diyen İngiliz ajanı Mustafa Sabri Efendiler, İskilipli Atıf Hocalar, Dürrizade Abdullah’lar var.

Sizin genlerinizde(AKP), 23 Aralık 1930’da Menemende Kubilay’ın başını Kör Bir Testereyle (bağ bıçağı) ile kesen, Girit’teki Kamplarda İngiliz Ve Yunan Subayları Tarafından Eğitilen,  Bedrani Tarikatının Başı, Haçlı uşağı bir Mürteci (İrticacı)  olan Derviş Mehmet ve ”Adım Farklı Olsa Heykelim Dikilirdi ” diyen torunları var.

Sizin genlerinizde, Manisa’yı Yunana Satan Ve 9 Eylül 1922 Sabahı Yunanistan’a Kaçan ve “Hüsniyadis” adını alan Manisa Valisi Hüsnü Efendi’ler var.

Sizin genlerinizde 1918 Kasım’ında Associated Press muhabirine, ‘halifenin egemenliğini tehdit etmeyen herhangi bir manda yönetimini memnuniyetle kabul edeceğini’ söyleyen veliaht Abdülmecit’ler, “fenalığın kaynağı Kuvayı Milliye, ateş olsa cirmi kadar yer yakar” diyen Ali Kemal’ler, “Yalnız Müslüman ve insan olarak kalmak üzere, Türklükten, şeref ve izzetimle istifa ediyorum” diyecek kadar  (ki bu gün AKP’nin genel Başbakanı ve Başbakan “Türküm” diyemiyor) Türk düşmanı Şeyhülislam Mustafa Sabri Efendiler var.  Buna Karşın CHP’nin genlerinde ise “Vatan savunmasının din açısından bir görev ve kutsal olduğunu” söyleyen Ankara Müftüsü Rifat Börekçi ve 150 arkadaşı var.

Sizin Partinizin Genlerinde “kendisi ve efendisi padişahın,  Allah’tan sonra İngiltere`ye umut bağladıklarını” söyleyecek kadar İngiliz yanlısı olan Damat Feritler, Patrik  Zaven Efendinin hazırladığı listelerdeki Kuvayı Milliyeci’leri tutuklayan ve Boğazlıyan kaymakamı Kemal beyi ve yüzlerce Kuvayı Milliyeci’yi yargılayıp idam ettiren Kürt Nemrut Mustafa Paşalar var

Size göre; Atatürk ile Kuvayı Milliye’ci dedelerimiz, ninelerimiz ne yaptılarsa yanlış yapmışlardı. İngilizleri kızdırmışlar, işgalcileri topraklarından atmışlar, uygarlık için devrimler gerçekleştirmişlerdi. Bunların hepsi birer Kemalist zırvaydı. Hele bugünkü Kemalistler!

Onları Silivri’ye tıkmak yetmez “kazığa vurulmaları” gerektir. Kendi partileri dahil, bulundukları yerde ezilmeleri, dışlanmaları ve hatta yok edilmeleri gerekiyor. Yok edilsinler ki siz BOP eşbaşkanlığını daha rahat sürdüresiniz. Yok, edilsinler ki üstlendiğiniz “ABD’nin Arap Baharı baş Komiserliği”nin gereklerini eksiksiz yerine getirebilesiniz. Ne kadar Atatürkçü, Kemalist, vatansever varsa ya bu düşünceden dönmeleri için “genleri değiştirilmeli!” ki siz “dedelerinizin torunları” olarak rahatlıkla intikamınızı alabilin.

Yok, öyle yağma. Vahdettinlerin, Damat Feritlerin, Mustafa Sabri Efendilerin, İskilipli Atıf Hocaların, Dürrizade Abdullah’ların, Derviş Mehmetlerin, Şeyh Saidlerin, Said Kürdilerin sürü sürü çoğaldığı bu memlekette Mustafa Kemallerin çıkmayacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Bizler “Kurtuluş için, bağımsızlık için eninde sonunda düşmanla, bütün varlığımızla vuruşarak onu yenmekten başka karar ve çare yoktur ve olamaz.

Ordu ile savaş ile inat ile bu işin içinden çıkılamaz biçimindeki kaynağı dışarıda bulunan öğütlere uymakla bir vatan, bir ulus bağımsızlığı kurtarılamaz.

Emperyalistlerin pençesine düşen bir kuş gibi yavaş, sefil bir ölüme mahkûm olmaktansa babalarımızın oğlu sıfatıyla vuruşa vuruşa ölmeyi tercih ederiz”
diyen Mustafa Kemallerin torunlarıyız.

ADD Isparta Şube Başkanı Yönetim Kurulu Adına
Mahmut ÖZYÜREK - 09 Mart 2012

Son Yazılar