suriye_ile_savasa_hayir_mitingi11eylul

Milyonlar Suriye İle Savaşa Hayır! Yürüyüşünde Buluşuyor…

11 EYLÜL TARİHİNDE BANU AVAR, YAŞAR OKUYAN,GÜNEŞ ERKUL,UTKU ERİŞİK,PROF. DR. ALPASLAN IŞIKLI,SUAY KARAMAN,FATMA SİBEL YÜKSEK,MURAT İDE,ZAHİDE UÇAR,ENDER ERDEMİL GİBİ AYDINLARIN DA DESTEKLEYENLER ARASINDA YER ALDIĞI DEV BİR YÜRÜYÜŞ YAPILACAK…


İNTERNET ÜZERİNDE ÖRGÜTLENEN VE ÇOK FARKLI SİYASAL KESİMLERDEN ÇEŞİTLİ KİTLE ÖRGÜTLERİNİN DE DESTEK VERDİĞİ ETKİNLİĞE KATILIM ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR..ŞU ANDA YÜZBİNİ AŞAN KATILIM BEYAN EDİLMİŞ DURUMDA…

ÇAĞRI METNİ ŞÖYLE:


ARAP BAHARI (!) DEDİLER. KARA KIŞ GELDİ!..
PENTAGON/NATO HEDEF ÜLKELERİ ÇOKTAN BELİRLEMİŞTİ.
BUNUN ADI : 3. HAÇLI SEFERİ!

ŞİMDİ TÜRKİYE CEPHEYE SÜRÜLÜYOR.
KARDEŞİMİZ’İ TEHDİT ETMEMİZ, VURMAMIZ İSTENİYOR!
BATININ OYUNU YÜZ YILDIR AYNI!
‘Ülkeleri içten parçala, bölge ülkelerini birbirine düşman et! Savaştır ! Ortadoğunun bağrına hançer sapla!

O hançerle 4 ülkeden toprak kopart! Kur 2. İsraili! Parçalanmış ülkeler, etnik ve dini savaşlarla kan denizinde yüzsün, nüfus kontrolü sağla!

Tüm varlıklarına el koy! Onlar yerlerde sürünür, ölüp ölüp dirilirken, sen malı götür!’

KÜRESEL ÇETELERİN SESİ BÖYLE ÇIKIYOR!

BU COĞRAFYADA SORUN VARSA DIŞARDAN NUMARADAN DEMOKRASİ GETİRMEYE KALKANLARDIR SORUNUN KAYNAĞI!

O NEDENLE BİZLER, MİLLİYETÇİ, SOLCU, DİNDAR DEMEDEN HEPİMİZ BU COĞRAFYADA KAN AKMASINA DİRENECEĞİZ! BİNLERCE MİL ÖTEDEN KOMŞU KARDEŞ VE AKRABA MİLLETLERİN ARASINA KAMA SOKULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ!

SURİYE İLE SAVAŞA HAYIR! PLATFORMU OLARAK YEDİ DÜVEL TEHDİDİ ALTINDAKİ SURİYE HALKINA DOSTLUĞUMUZU SUNUYOR, BİR YÜZYIL ÖNCE, İNGİLİZ FRANSIZ İŞGALİNE KARŞI KUVVAYİ MİLLİYENİN BU TOPRAKLARDA KURULDUĞUNU HATIRLATIYORUZ!

EY SURİYE İLE TİCARET YAPAN ESNAF, EY HER BAYRAM SINIR KAPILARINI DOLDURAN AKRABALAR, EY SAVAŞA KARŞI OLANLAR, EY DİNİ BÜTÜN VATANDAŞ, EY SİYONİZME HAYIR DİYENLER, EY TÜRK MİLLİYETÇİLERİ, EY VATANSEVERLER, EY EMPERYALİZME VE BOP PROJESİNE KURBAN OLMAK İSTEMEYENLER, EY EMEKTEN YANA ÖRGÜTLER, EY TÜRK HALKI; YEDİ DÜVELİN OYUNUNU BOZALIM. BU PLATFORMDA BULUŞALIM VE TANIŞALIM.

11 EYLÜL ‘DE KÜRESEL OYUNUN SAHNELENDİĞİ GÜNÜN 10. YILINDA BÖLGEMİZİ KANA BULAMA NİYETİNDEKİ SIRTLANLARA SESİMİZİ DUYURALIM.!

EY SENDİKALAR, EY SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ, EY SİYASİ PARTİLER, EY PARTİLER ÜSTÜ DÜŞÜNENLER VE EY TÜRK MİLLETİ! ŞİMDİ BİRLİK DAYANIŞMA ZAMANI! YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR!

DESTEK VERİN! 11 EYLÜL PAZAR GÜNÜ TÜM KENTLERDE YEDİ DÜVELİN ÇIKARLARINA KARŞI BİRLİKTE YÜRÜYELİM! VE BU PLATFORMDA BİRARAYA GELELİM.

ETKİNLİK SAYFASI:

http://www.facebook.com/event.php?eid=253981274621052

dünya48 - İlk Kurşun - 26 Ağustos 2011

Son Yazılar