cgb_antalya

Milletimiz Seçeneksiz Değildir. Seçenek Cumhuriyet Güçbirliğidir.
Soros’lar Değil Toroslar Kazanacak!


Antalya Cumhuriyet Güçbirliği, 7 Nisan 2011 Perşembe günü saat 12.30′da Muratpaşa Seçim bürosunda yaptığı basın toplantısıyla adayını ilan etti. Basın toplantısında Antalya Barosu eski başkanlarından Av.Cengizhan Gököz, Çağdaş Romanlar Derneği, Üniversiteli Kadınlar Derneği, TGB, Cumok, İnş.Müh.Hüseyin Demir, Mali Müşavir Yılmaz Şafak Arslan, Emekli subaylar, Atilla Uğur’un aile çevresi ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cumhuriyet Güçbirliği sözcüsü Ender Arıhan bir basın açıklması yaptı.

Arıhan’ın açıklması şöyle;

Antalya Cumhuriyet İçin Güçbirliği 12 Haziran seçimlerinde bağımsız adayla seçime katılma kararı almış ve bu kararını sizlerle paylaşmıştı. Kurulumuz aday adayları arasından, aday adayları ile de görüşerek oybirliği ile Silivri zindanında tutsak olan emekli Jandarma Albay Hasan Atilla Uğur’un adaylığını kabul etmiştir.

GÖREV; AKP’Yİ İNDİRMEK
HEDEF; AKP’Yİ İNDİRMEK İÇİN TBMM’DE YENİ BİR GRUP


Cumhuriyet Güçbirliği, tek tek bazı şahısları Meclise göndermek değil, Meclis’te yurtsever devrimci bir grup kurmak ve bu kuvvetle AKP iktidarını yıkmak iddiası ile seçime katılmaktadır.


BAĞIMSIZ DEMOKRATİK, BİRLEŞMİŞ BİR TÜRKİYE

Cumhuriyet Güçbirliği; Tam bağımsızlık, laik demokratik Cumhuriyet, Kemalist Devrim, Halkçı Devletçi Ekonomi veya daha değişik bir deyişle Milli Direnme Ekonomisi, milletin birliği, vatanın bütünlüğü, ulusal devletin savunulması ve nihayet Bölge Merkezli Dış Politika gibi bütün bağımsız adayları bağlayan bir program ile seçmen karşısına çıkmaktadır.

VATANSEVERLER GÖREV BAŞINA

Güçbirliğinin adayları birikim, cesaret, vatana ve millete adanmışlık gibi özellikler açısından toplumun özlemini duyduğu siyasetçiler olacaklardır.

Meclis’teki muhalefet Partileri milletimizde ve oy veren seçmeninde hayal kırıklığı yaşatmıştır.

Seçenek olarak önümüze konulan mevcut siyasi partilere baktığımızda;

Hepsi Amerikancı.
Hepsi Avrupa Birlikçisi.
Hepsi NATOCU


NATO perestlerle Türkiye’nin getirildiği yer açıkca gözler önündedir.
Milletimiz seçeneksiz değildir.
Seçenek Cumhuriyet Güçbirliğidir.

Cumhuriyet Güçbirliği şimdi bu arayışa cevap veren bir seçenek olarak ortaya çıkmıştır.

Bu açıdan, Antalya adayımız, yaşamı, mücadelesi ve kararlılığı ile vatanseverliğini kanıtlamış bir şahsiyettir. Hatırlatmak da yarar vardır; 1997 -98 yıllarında yoğun olarak yaşanan PKK terör saldırılarına karşı ilimizi savunan ve bu saldırıları püskürten birliğin komutanı, Güney Doğu ve Doğu illerimizde PKK terör örgütüne karşı verdiği mücadelenin yanında Hizbullah Terör örgütüne karşı verdiği mücadele ile de vatansever kişiliğini ortaya koymuş, Apo’yu Kenya’dan getiren ve sorgulayan komutan olarak Cumhuriyet tarihimize mal olan ve halen Silivri Zindanında bu mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam eden komutanlarımızdan Em. Alb Hasan Atilla Uğur olarak belirlenmiştir.

Bütün vatanseverleri, Cumhuriyetçileri, Bağımsız ve egemen bir Türkiye sevdalılarını, Türkiye Türkiye’den yönetilmesini isteyenleri 12 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Güçbirliği’nin bağımsız adaylarını desteklemeye çağırıyoruz.


Milletimiz ülkenin içinde olduğu bu zor günlerinde bütün zorlukları aşarak geleceğe başı dik ve egemen bir Türkiye olarak yürüyecektir. Milletimize olan inancımızla Antalya’dan haykırıyoruz;

SİLİVRİ’DEN MECLİSE TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE!

İlk Kurşun - 07 Nisan 2011
http://www.ilk-kursun.com/

Son Yazılar