Haydi Milli Kurtuluş İçin Göreve!

Türkiye Cumhuriyeti Bir ABD danışmanlar Operasyonuyla Çökertilerek Faşizmle Teslim Alınmaya Çalışılıyor,Haydi Milli Kurtuluş İçin Göreve!


Yıllardır yazdığım gibi,(2005'de Tempo ve Haftalık dergilerine bakın, aynen 2011 Türkiye İç Savaş Raporu'nda olduğu gibi) Şemdinli hadisesinden bu yana,Dünyada ABD'nin çöküşünü durdurmak ve hamle yapmak isteyen, ABD patentli sürdürülen CIA-FBI-Pentagon danışmanları operasyonlarında, Türkiyeciliği savunan başta TSK ve siyasi parti olarak da AKP ve BBP dışındaki siyasi partiler,TESEV, TÜSİAD,MÜSİAD,HAK-İŞ dışındaki sivil toplum örgütleri,Samanyolu tv,ATV,ÜLKE,MELTEM,TRT,dışındaki görüntülü medya ve Zaman, Star,Radikal,Akit,Bugün vs. gibi gazetelerin dışındaki gazeteler hedef tahtasına oturtularak teslim alınmaya ve ABD için kullanılmaya zorlanmaktadır.

Bunları ” Ergenekon,Balyoz,Poyrazköy,Casusluk,vb gibi”operasyonlar adı altında,sahte belge üretim merkezlerinde üretilen sahte belgelerle,Türkiye'nin en gözde subayları,aydınları,gazetecileri, sivil toplum üyeleri,sendikacıları,yazarları,öğrenci liderleri,yükselen bir faşizmin tarifine uygun bir şekilde tehdit edilmekte,dövülmekte, gözaltına alınmakta,tutuklanmakta ve sorgusuz infazlara tabi tutulmakta ve cezaevlerinde çürütülmek istenmektedir.

Mahkemeler zaten Fetullahçı Hakim ve Savcılardan oluştuğu için de operasyona göre karar vermektedir.

Bu sayede istedikleri gibi,Türk insanını,TSK'yi,MİT'i,Polisi,Medyayı, Ekonomisini,TBMM,Siyasi Partileri,Sivil Toplum Örgütlerini, Üniversiteleri teslim alacak ve yöneteceklerini hesaplamaktadırlar. Bunu da kendisinin BOP Eşbaşkanı olduğunu söyleyen Erdoğan,Gül-Fetullah ve AKP taşeronları ile yürütüyorlar.

Tabii ki bu taşeronları sadece içte değil bölgesel olarak ta son kullanma tarihlerine kadar değişik düzeylerdeki operasyonlarda da kullanacaklar.Sonra da son kullanma tarihinde deliğe süpürülecekler.Aynen Mısır'da Mübarek'e ve İran’da Şah Rıza Pehlevi'ye yapıldığı gibi.

Daha önce de yazdığım ve bazı siyasi partilerin üst düzey yöneticileriyle konuşmalarımda da belirttiğim  gibi, (bugün Sayın CHP Genelbaşkanı Kemal  Kılıçdaroğlu da bunu söyledi) operasyon için sırada Barolar,Savcılar,Avukatlar,Hakimler, İş adamları, Eski ve şimdiki Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları,diğer subaylar, yeni tutuklanacak aydınlar,öğretim üyeleri,gazeteciler,Televizyonları kapatılıp içeri alınacak yönetici kadrolar,CHP,MHP,İP,TP,BTP,DSP, YP,HEPAR,YP,ADD,DİSK,KESK,TÜRK-İŞ'in ve laikliği güvence gören alevi ve sünni kanaat önderleri gibi direnen kesimi var.

Bunu dahada uzatırsak özellikle siyasi Partilerin, Belediye Başkanları, İlçe,Belde,İl yöneticileri ve dokunlulmazlıkları kaldırılacak olan Milletvekilleri de bertaraf edilecekler içerisinde, hedeftedir. Bu operasyonu ise, bazılarını seçimden önce, bazılarını ise, seçimden sonraki (Haziran 2011'deki) hazırlanmış plana göre yapacaklardır.

Bunlara paralel olarak ta Dünya Kamuoyunun uyarılmasını önlemek için de bir Türkiye dışı operasyon yapılacak,hem sözde sanık olarak arananlar ile Türkiye'deki bu faşizme direnen,kamuoyu oluşturma kabiliyeti olan,Türkiye dışındaki bilinen kişilere ve kuruluşlara karşı, önce psikolojik harp arkasından satın alma ve arkasından da tutuklatma ya da etraflarının boşaltılarak izole etme yoluna gidilecek ve tesirsiz hale getirilmeye çalışılacaktır.

Böylelikle direnecek tüm kişi ve örgütler,gruplar,Milli güçlerin içerisinde yer alan siyasiler etkisiz hale getirilecek, arkasından da, rayından çıkan BOP operasyonu, tekrar rayına oturtularak, devam ettirilmeye çalışılacaktır.

Son günlerde, Erdoğan'a sözde Mısır olayı için telefon eden Obama' nın verdiği talimat budur.Hiç bir yerellik arz etmeyen bu operasyon sadece bir Amerikan kuruluşu ve memuru olan Erdoğan,Gül-Fetullah ve AKP vasıtası ile gerçekleştirilecektir.

Türkiye Laik,Sosyal Hukuk Devleti olmaktan çıkartılarak ABD islami (ılımlı-casus islam) projesine dahil edilecektir.Plan budur ve uygulamalar da bu yöndedir.

Bu duruma Karşı Ne Yapılmalıdır?


Buradan özellikle CHP, MHP ve birlikte girerlerse diğer Merkez Partisi konumunda yüzde 10'u geçecek tüm siyasi partilere seslenmek istiyorum ve uyarıyorum.Hapislerde çürümek istiyor musunuz?, yukardaki tabloyu Türkiye'ye ve kendinize layık görüyor musunuz?

Tabiki hayır diyeceksiniz. Ama bu hayır'ın ici doldurulmalı,halka umut olunmalı. Peki O zaman neden harekete geçmiyorsunuz?

Sebebini ben size söyleyeyim. Çoğunuzun bu duruma hayır dediğini biliyorum.
Ama her siyasi partide (sağından en soluna kadar) aranıza eklenmiş görevliler (Ajanlar) bu birlikte hareket etmeyi önlüyor. Ya burokratik, ya siyasi, ya ideolojik engeller gösteriyorlar, yanlış yönlendiriyorlar, zamanin hızla ABD lehine ilerlemesini istiyorlar.

Fakat değerli Siyasi Parti yöneticileri, bu durumu Kabul etmeyecekseniz bu eklenen şahısların telkin ve önerilerini neden dinliyorsunuz?

Zaten bu eklenen görevliler (ajanlar) genellikle bu tip kritik durumlarda çok belirgin olurlar. Bunu az çok tecrübesi olan kişiler hemen bilir. Bu bakımdan sizin içinizdeki ABD operasyoncularını dinlemeyin ve tasfiye edin. MHP, CHP ulaşacakları kitlelere hızla ulaşmalı onları kucaklamalıdır.

Bu konuda bu iki parti Güçlü bir milli irade göstermelidir.Üçüncü olarak meclise girmesi gerekli olan ve bir oyun bile boşa gitmemesi için  milli düşünen partiler de, Merkez de,  birlikte secime girmelidir.Ve  oylarının yüzde onu geçmesi için acilen uğraşılmalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti'nin rejim sorununa son verecek ve bu şekilde milli devleti ve milleti koruyacak, Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden gidecek  fikirsel ve kitlesel bir seçim yapılanması ile bu duruma acilen el atmalı ve uygulamaya geçilmelidir.

Sivil toplum örgütleri,aydınlar,emekli askerler,gazeteciler, yazarlar, araştırmacılar,yurtsever din adamları,çeşitli kanaat önderleri birlikte hareket ederek,ABD'nin Türkiye'yi kendi çıkarları için fahişeye çevirmesine karşı tek yumruk olmalıdırlar.

Artık Hukukun üstünlüğü, Sosyal Devlet, Laik Devlet kavramları tesirsiz hale getirilmiş olduğundan,TSK da bu Milli Kuvvetlerin yanında yer almalıdır.

Ordu ve Millet Atatürk ilkeleri çerçevesinde düşünerek omuz omuza bu sorunu kökünden çözmelidir.

Bu anlamda çok önemli bir husus ta, TSK'nin Kurumsal olarak direnişini, elindeki belge ve bilgileri açıklayarak göstermesi gerekmektedir.

ABD'nin tüm casuslarının ve Fetullahçıların, tüm Türkiye düşmanı faaliyetleri, halktan gizlenmemelidir. TSK, bu bilgileri Türk Milletine açıklayarak, Milletine, Devletine, TSK'ye en büyük yardımı yapacaktır.

Bu sayede hem kendi kurumunu, personelini, hem de sivil halkı,hem de devleti korumuş ve kollamış olacaktır. Aynen Afyon Karahisar'da, Atatürk'ün Subaylara yaptığı konuşmadaki gibi.

ABD planlarına karşı yukarda belirttiğim bu hareketi, kısa zamanda gerçekleştirmeyen kişiler, örgütler, partiler ise, ABD'nin emir verdiği, Erdoğan, Gül-Fetullah, AKP'nin uyguladığı kararların ertesinde, yaptıkları yanlışlardan dolayı, yapılması gerekeni yapmadıkları için Türkiye Halkının ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Cellatları olacaklardır.  

Kimse bize söylemedi demesin durum apaçık böyledir. Hadi herkes acilen göreve.Seyirciliği bırakın,TÜRK,TÜRK,TÜRK Olun.


Aynen Malazgirt'te, Niğbolu'da, İstanbul'da, Çanakkale'de, Girne'de, Telafer'de, Sakarya'da olduğu gibi, nitekim bu ikinci kurtuluş savaşıdır.


ABD'nin Türkiye'yi kendi çıkarları için fahişeye çevirmesine karşı tek yumruk olunmalıdır.

Gazanız Mübarek ola, Haydi iş başına, Vakit Tamamdır!!!

Saygılarımla

Türklere Yapılan Soykırımları Araştırma Vakfı Başkanı,
Lahey / Hollanda
Sefa M. YÜRÜKEL – 14 Şubat 2011 – Anafor

http://www.anafor.org/

Son Yazılar