İzmir’de SARIZEYBEK Fırtınası

ADD Narlıdere’nin ve ardından ADD Urla şubesinin düzenlediği Erdal Sarızeybek etkinliğinden İlk Kurşun gazetesi olarak sayın Sarızeybek’in konuk olduğu ve çok yoğun ilgi ile karşılaşılan söyleşilerde ulusal sorunlarımızın herbirine değinen Sarızeybek etkinliğinden edindiğimiz bilgileri ve fotoğrafları İlk Kurşun okuyucuları ile paylaşıyoruz:


-”ADD HEDEFTE”
-‘’MHP ÜZERİNDE OYUNLAR OYNANIYOR, 2 PARTİLİ DÜZEN İSTENİYOR’’
-‘’PKK’NIN ARKASINDA AB,ABD,İSRAİL VAR’’
-‘’MOLLA MUSTAFA BARZANİ İSRAİL AJANIDIR’’
‘’TERÖRLE OLAN HESABIMIZ ÇOK AĞIR BİR HESAP’’


Bize kimse televizyonlara çıkıp terörle olan hesabımızı anlatmıyor!Benim 32 yılım terör ile mücadele içinde geçti.Terörle mücadele sırasında bugüne kadar 6500 insanımız can vermiş.Terör yüzünden 2 milyon insan yerinden yurdundan göç etmiş.En önemlisi 300 milyoar dolarımız bu hain saldırılarla mücadele için harcanmış,aktarılmış.Bu çok ağır bir hesaptır!Terörle mücadelemiz çok ağır bir hesaptır!Bu hesabı vermeyenler,yarın öbür gün bunun altında kalırlar!

‘’MESELE KÜRTÇE TV DEĞİL,KÜRDİSTAN TOPRAKLARI’’

Çıkıyor Başbakan yardımcısı ‘’Bak Kürtçe tv açtık,kürt sorununu çözdük’’ diyor! Ben de ona soruyorum sayın başbakan yardımcım 32 yıldır saldıran teröristler Kürtçe televizyon kanalı istiyorlardı da onun için mi saldırıyorlardı? Bunlar Türkiye’de Kürtçe enstitüsü yok diye mi propaganda yapıyorlardı?Bunları yaparsak bu hesap kapanacak mı ? Mesele Kürt,Kürtçe meselesi değil,Kürdistan topraklarını bir araya getirme meselesidir! Fakat televizyonlara çıkan sözde kendini aydın-yazar zannedenler bize,halkımıza bunları anlatmaya tenezzül etmiyorlar!

‘’PKK’NIN ARKASINDA AB,ABD,İSRAİL VAR’’


Bunların gücü Türkiye Cumhuriyeti Devletine yeter mi ?

Yetmez!

Edindikleri bu haince tavır ile bir çakıl taşı bile bizden söküp alamazlar!

Peki bu insanlar aptal mı bilmiyorlar mı tüm bu olan biteni ?

Biliyorlar!

Öyleyse nedir asıl ortada olan?

Asıl ortada olan bunların arkasında Türkiye Devletinin gelişimini engellemek üzere yıllardır oyun oynayan İSRAİL,AB,ABD var tek gerçek bu!

‘’BATI ANADOLU İLE ORTA ASYA TÜRKLERİNİN BAĞINI KOPARMAKTIR AMAÇ’’

Sevr planın amacı neydi? Batı Anadolu ile Orta Asya’da yaşayan Türklerin arasına Ermenistan ve Kürdistan tampon devletlerini koyarak bu iki kardeş bölgeyi ayırmak! Bu siyaset bugün hala devam etmektedir!Oyuncular ve tiyatro sahnesi değişti.Fakat amaç halen aynı!

İşte bunun içindirki Bush ‘’haçlı seferleri ‘’ düzenlediğini açıkladı.Fransa cumhurbaşkanı biz bizansın çocularıyız dedi!Tüm bunlar bu siyasetin hala el altından sürdüğünün açık delilleridir!

Amaç bizleri yalnızlaştırmak,Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ile ilişkimizi kesmek!

Atalarımız tüm bunlara her defasında karşı çıktı ve bu vatanı bize emanet etti!Bugünde buna karşı çıkacak bir siyasi mekanizma oluşturulmalı!

‘’İSRAİL’İN HEDEFİ:YAHUDİ KÜRT DEVLETİ KURMAK’’

1982 yılında toplanan Siyonist bir kongrede İsrail’in amaçları açıkça deklare edildi.

Neydi o hedefler?

Körfezde ki Müslüman ülkeleri parçalamak ve yalnız kalmaktan kurtulmak!Bu planın ilk aşaması IRAK olarak gösterilmiş.Bu belgeler elimizde.

Peki ne oldu?

Irak bugün parça parça edildi ve Kuzeyinde bir kürt devleti kurulmak üzere.Ortadoğu’da bugün yaşanan Mısır,Yemen,Tunus olayları bunların hepsi İsrail’in bu projesi içinde yer alıyor!

Türkiye’de ki hükümet ne yapıyor?

Bu siyaseti birebir uygulama yarışı içinde.Bop eşbaşkanlığını ilan eden benim başbakanım değil miydi?

Fakat aynı başbakanım gidip Davos’ta ‘’one minute ‘’ çıkışıyla İsrail’e kafa tutuyor!Devlet diplomasisi one minute ile olmaz!O zaman başbakan çıksın ADL’den aldığı Yahudi cesaret madalyasını iade etsin.

Etti mi ?

Hayır!

‘’MOLLA MUSTAFA BARZANİ İSRAİL AJANIDIR’’

Bu ülkenin gerçek aydınlık insanlarından biri olan Uğur Mumcu’nun son yazısına açıp bakın.

Ne yazıyor orada?

Molla Mustafa Barzani Mossad’dan nasıl para yardımı aldığı yazıyor! Barzani bir MOSSAD ajanıdır!

Bu yazıdan 15 gün sonra hala aydınlatılamayan bir cinayete kurban gidiyor Mumcu!

Uğur Mumcu’nun yazdığı bizlere gösterdiği tehlike YAHUDİ BİR KÜRT DEVLETİ hayali bugün son aşamasına geldi!

Buna alet olan hangi siyasi sivil toplum kurumu olursa olsun suç işlemiştir suç!

‘’BİZDE OLMAYAN SİLAHLAR,ÇATIŞMAYA GİRDİĞİMİZ PKK’LIDA VARDI’’

Pkk benimde içinde bulunduğum karakola haince bir baskın düzenlediğinde gördük ki Pkk’da bulunan silahların çoğu bizde yok!O zaman sayıl Turgut Özal Başbakandı bizi ziyarete geldi ve o zaman bu olayı kendisine anlattım.Daha sonrada ‘’eğer biz Kuzey Irak’a gidip girmezsek bunlar yeniden bir baskın düzenlerler’’ dedim.

Televizyonlara çıkanlar maalesef bu olayları anlatmıyorlar!Bugün televizyonlarda röportajlar yapan hainler 150 kişilik karakola 800 kişiyle saldırdılar!Fakat Mehmetçik kahramanca geçit vermedi onlara!

Bu olayların gösterdiği sonuçlar;Çekiç Güç’ü getiren Özal,PKK’yı eğiten silahlar veren ABD’dir!Bu siyasetteki anlayış bugün hala sürmektedir!

‘’TERÖRE RANT SAĞLAYAN TEK HÜKÜMET AKP HÜKÜMETİDİR’’


Nasıl mı sürüyor?

Teröristleri Habur kapısından sokup,otobüslerin üzerlerine bir kahraman edasıyla yerleştiren bölge halkının yanlış gördüğü adamları onlara kahraman gibi sunanlar,yasada olmamasına rağmen özel mahkemelerle zorla pişmanız dedirten savcıları oraya gönderenler kimlerdir!

AKP hükümeti ve onun çarpık siyaset anlayışıdır!

Teröre rant sağlayan tek hükümet AKP hükümetidir!

‘’FİİLEN BÖLEMİYORLAR,ANAYASA İLE BÖLECEKLER’’

Bu milleti kolay kolay birbirine düşüremezler!Neden?Çünkü yapılan araştırmalarda her 3 kişiden 2 si ülkemizde akraba.Bazı provakasyonlar olmadı mı ?Oldu.İzmir,Hatay,Bursa’da…Fakat yine beceremediler!Çünkü bizim halkımızın sağ duyusu çok sağlam.Bu yüzden çatıştıramadılar!

Baktılar ki olmuyor,daha sinsi bir planı devreye soktular!

Provakasyonlarla ayrışmayan halkımızı ANAYASA’yı değiştirerek ayrıştıracaklar!

‘’KURTULUŞ SAVAŞI’NDA SİLAHLA GELENLER,BUGÜN TAKIM ELBİSEYLE GELİYOR’’

Eğer Anayasada bulunana belediyeler kanununda değişiklikler yapılırsa,harita üzerinde bütün görünen Türkiye,belediyelere verilen özerklik ile fiilen bölünmüş olacaktır!

Tüm bunları milletimize anlatmalıyız!İnsanlarımız bu oyunu göremez hale getirildi.Bu en büyük tehlikelerden biri!Televizyonlara çıkartılan sahte aydınlar bunlardan hiç bahsedemiyor!

Bunun içindir ki Kurtuluş Savaşı’nda silahla gelenler bugün takım elbise ile gelip ülkemize nifak tohumları ekiyorlar!

Takım elbise ile gelenlerin amacı Türkiye’yi serbest bölgeye dönüştürmektir!Yani her şeyin serbest olduğu para akışının serbest olduğu bir düzen.Fakatyönetim tamamen yabancıların elinde olacaktır!

Bu proje TÜRK’ÜN ADINI DÜNYADAN SİLME PROJESİDİR!

‘’ TÜRK ORDUSU GAVUR ORDUSU MU? ‘’

Öyle sanıyorum ki başbakanım ve hükümettekiler Türk ordusunuda İzmir gibi gavur olarak görüyorlar?

Böyle görmeseler bu çirkin saldırılar ile Türk Ordusu yıpratılır mı?

Kanunsuz bir şekilde generaller içeri alınır mı ?

Terörle mücadele eden generaller içeri alınır mı ?

Ama unutmamaları gereken bir şey var!Aynı kanun gelecek bir günde onları da yargılayacak olursa o zaman bu yaptıklarının hesabını veremezler!

“ADD HEDEFTE”


Anadolu’da heryerde canlı olan tek örgütlenme var o da Atatürkçü Düşünce Derneği. Bu nedenle ADD üzerine oyunlar oynanmak isteniyor.

‘’2 PARTİLİ DÜZEN VE MHP ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR’’


Bu seçimlik parti hizipçiliği bir kenara bırakılmalı!

Önümüzde ki seçimlerde yapılacak önemli hususlardan biride, barajı geçemeyeceğini bile bile oylarımızın boşa yani Akp’ye gideceğini göze alarak,hayal görerek yeni kurulan partilere oy vermekten kaçınmaktır!

Yoksa bu hayal bizi tek başına iktidar olmuş bir AKP hükümetine götürecektir!

Şu an MHP üzerinde çok büyük oyunlar oynanıyor! 2 Partili bir düzen isteniyor.MHP Meclise giremezse AKP Tek başına iktidar olacak..

Bunu parti hizipçiliği sağ-sol davasından bağımsız,AKP’ye karşı birlik olmak düşüncesi ile bertaraf etmeliyiz!

Bu seçimde tek düşüncemiz ve parolamız ‘’SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR’’ olmalı!

Erdal Sarızeybek gördüğü yoğun ilgiden memnun olduğunu belirterek iki söyleşiden ayrıldı ve yine yoğun ilgiyle karşılaşan hayranlarınca alınan kitaplarını imzaladı.Medya kuruluşlarının vurdum duymazlığından bahseden Sarızeybek İlk Kurşun Gazetesine yanında olduğumuz için teşekkür etti!

Baran AYDIN - 31 Ocak 2011 - İlk Kurşun

http://www.ilk-kursun.com/

Son Yazılar