Gunluk-Aydinlikİnternet Gazetemizi 1 Şubat’ta Okurlarımıza Açıyoruz

Aydınlık inadına günlük gazete!


Tayyip Erdoğan, dönemin başbakanı Mehmet Ali Talat’la telefonda görüşüyor ve şöyle diyor: “İki devlet olarak tanınmamız lazım, şudur budur... Bunu hiç dile getirmeye gerek yok!”


KKTC’nin içine düşürüldüğü son durum, o telefon görüşmesinin doğruluğunu bir kez daha ortaya serdi. Almanya Başbakanı Merkel’e, diplomasiyi bir kenara bırakıp Türkiye’ye esip savurma cesaretini veren de Tayyip Erdoğan’ın perde arkasında yürüttüğü “KKTC ‘yükünden’ kurtulma” politikası ve bu plan doğrultusunda yapılan gizli pazarlıklardır.

Genel Yayın Yönetmenimiz Deniz Yıldırım, tam on dört aydır Silivri zindanlarında bunun için yatıyor. Karanlık dehlizlerde yürütülen gizli planları, Türkiye’nin başına geçirmek için hazırlanan kirli çuvalları günışığına çıkaran o haber yüzünden...

Aydınlık KKTC üzerinden yürütülen gizli tertipleri açığa çıkarmaya devam etti, edecek!

Deniz Yıldırım, 15. duruşmada savcılara ve hakimlere ilan etti:

İnadına Aydınlık!

İnadına günlük gazete!


Türkiye ne zaman zorlu döneme girse, Aydınlık öne atılır. Bir görevdir bu! Yıldırım’ın Mahkemede yaptığı savunmayı iç sayfalarımızda okuyacaksınız. Buraya üç tümcesini alalım:

“Yıl 1992. Dergimiz, Hizbullah’ın Çevik Kuvvet merkezinde eğitildiğini belgeledi. Hizbul-kontra dergimizin Diyarbakır temsilcisi Halit Güngen’i bu haber için katletti. Biz buna günlük gazete çıkararak cevap verdik.

“Yıl 2011, Hizbullahçılar özgür. Aydınlık Genel Yayın Yönetmenleri sırayla içeri tıkılmış, biz yine günlük gazete çıkarıyoruz.”

Silivri’ye bir müjde daha verelim:

1 Şubat’tan itibaren günlük Aydınlık’ın internet üzerinden yayınına başlıyoruz. Bir süredir deneme yayınlarını sürdürüyoruz.

1 Mart’ta da Aydınlık Gazetesine ellerinizle dokunabileceksiniz!

Zor günlerin gazetesi geliyor. Türkiye halkı kendi gazetesini yaratıyor!

Tüm okurlarımıza, milletimize çağrımız; sen de destek ol, sen de katıl!

Hemen telefon et, abone ol!
Tel: 0212 251 51 22

Aydınlık - 17 Ocak 2011

http://www.aydinlik.com.tr/

Son Yazılar