testpcr mucidi225

Salgın yok, test yalanı var!

Doktor ölümleri neden azaldı?

"Doktor gözüyle pandemi yalanları"nın son bölümünü paylaşıyorum:

"Favipiravir ilacına bağlı pnömoni ve/veya akciğer toksisitesinin tanısı nasıl konulur?

Sitopatoloji ile konulur.   

-Peki her şeyi bu ilaç yapıyor da bunu gören tek doktor ben miyim?

Hayır ama diğer birçok doktorun da bunu fark etmesi çok zaman aldı. Şimdi de çıkıp 'biz yanıldık, her şeyin nedeni verdiğimiz bu ilaçlar' diyemiyorlar.

*** *** ***

Tüm bunların yanında bana çok yanlış gelen, mantığını saçma bulduğum bir uygulama da nefes darlığıyla gelen bu insanların yüz üstü yatırılması!

Göğüs kafesi öne doğru daha rahat açılıp genişler, solunum göğüs kaslarının gücü ve esnekliği ile olurken hastayı yüz üstü yatırmak benim için anlaşılır değil.

Göğüs hastalıkları uzmanları buna da itiraz etmedi

*** *** ***

Sürecin ilk 3 ayı burun akıntısı olanın covid olmadığını söylüyorlardı değerli bilim adamlarımız, dışlama kriteriydi bu.. Baktılar ki nezle belirtisi olanlarda da test pozitif, burun akıntısını da belirtiler arasına aldılar.

Ölümcül bir virüs konağı öldürür ve salgın yapamaz ama bu virüs hem çok tehlikeli hem de amazonlarda izole yaşayan yerlileri bile ışık hızıyla buluyordu nedense!

Salgın yok, test yalanı var! Maske hasta eder; zatürre nedeni bile olabilir.

Tipik hastalar denilenler, ilacın akciğer yan etkilerini yaşayanlardır.

*** *** ***

Salgın olmadığı gibi bulaşan bir şey de yok!

Ben hastalarımı hep maskesiz muayene ettim, refakatçisine de hastama da maske taktırmadım, refakatçisine de ilaç kullandırtmadım, başlamışsa bıraktırdım, bir şikâyeti yokken ya da nezle gripken bu ilacı kullanmayan kimseye de bir şey olmadı.

Antiviral kullandıktan sonra kötüleşip gelen hastalara ağır yoğun antibiyotik tedavileri vermek yerine antiviralleri kesip erken kortizon tedavisine başlanmalıydı.

*** *** ***

Zaten solunum sıkıntısı veya kalp hastalığı gibi durumları olan insanlara maske eziyeti yapılmamalı. Doğrusu kimseye yapılmamalıdır.

Test yalan olduğuna, salgın olmadığına göre aşıya hele de faz 3 deneylerine gerek var mıdır?

Kanadalı önemli bir aşı araştırmacısı Dr. Byram Bridle da bu enjeksiyonda iğne yapılan yerde kalması gereken spike proteinin tüm organlara yayıldığını ve en çok yumurtalıklarda biriktiğini gördüklerini ve bunun toksin olduğunu anladıklarını belirterek bu aşılamanın hemen durdurulması gerektiği çağrısı yapıyor.

İspanyol araştırmacılar bu sözde aşıların içinde grafen oksit tespit ettiler ve grafen oksit organizma için korkunç bir nanopartikül… Manyetik özelliği de var; biline…

*** *** ***

Sinovaclar neden 5 grup gelmişti: y1-y2-y3-y4-y5... Hani deneysel ya da bir grup aşı ise bir grup plasebo olmalıydı... Neden 5 grup ve neden bir seri kaldırıldı?

Aşı olanlar ve olmayanlar arasında ölüm oranları şu ana kadar nasıl?

Bunu bakanlık rahatlıkla söyleyebilir, buna bakılmıyor mu?

Son olarak bu toksik dozda deneysel ilacın dozu az geliyormuş doz arttırılmış; 9+9 tablet başlanıp 2x4 olarak devam ediliyor kılavuz önerisiyle…

'Aşı başladı doktor ölümleri azaldı' diyorlar. Oysa doktorların çoğu ilaçların öldürdüğünü anladı. Öncelikle olan bu… Şimdi de 'aşıdan 1-5 gün sonra covid oldum' diyen çok doktor görüyorum ama hâlâ akıllarına buna aşının sebep olduğu gelmiyor!

Asker-polis çoluk-çocuk zorla aşılanıyor. Bu bir millî güvenlik meselesidir; sonuçları aylar içinde çıkacaktır. Bunları gören duyan düşünen akademisyen ya da iyi niyetli bir siyasi yok mu?"

Arslan BULUT - 24 Temmuz 2021

Son Yazılar