zorbalar kalmaz gider3 1

Mücadele edersen zorbalar kalmaz!

Ey değerli çağdaş Türk bireyler ve  medeni Türk toplumu,

Tayyip devlet terörüne karşı mücadele edin! Yoksa yaşanacak bir ülkeniz kalmayacak!

Dün, Almanya’nın ünlü bir iş adamı Rossman’ın sahibi Dirk Rossman bile, Türkiye’de demokrasi ve hukuk olmadığını, ifade özgürlüğü olmadığını, istibdat olduğunu, Türkiye’yi tek bir haraminin  yönettiğini, Türkiye ve Türkiye dışında, Tayyiban  devlet terörüyle korku imparatorluğu kurulduğunu görüyor ve Almanya’nın ünlü Televizyon Kanalı ZDF’de; “ Tayyip Erdoğan’ı eleştirirsem Türkiye’ye giremem”  diye söylüyor.

Bunun adı Tayyip devlet terörüdür.

Bu durum, Türkiye tarihi açısından dünyada yüz karası bir durumdur.

Bugün Türkiye, yeni Muaviye, III.Abdülhamit yani Tayyip ve Tayyibanlar tarafından esir alınmış ve işgal edilmiştir.

Bu siyasal islamcı, yeni Muaviye- III. Abdülhamit  yani Tayyip,  Türkiye yetmemiş gibi, Türkiye dışında da Tayyiban Devlet terörünü,  Türkler arasında estirmekte, muhbirliği özendirmekte,  kendi demeçleri, yönlendirmeleri ve tehditleri  ile korkutarak, Türkiye’ye girişte tutuklarız  ve mallarınıza el koyarız diyerek, Türkleri esir almak istemektedir.

Bu terörden  Alman iş adamı ünlü marketler zinciri Rossman’ın sahibi  bile nasibini almıştır. Bu tüm Türkler, özellikle Avrupa’daki Türkler açısından utanılacak bir durumdur.

Bu utanılacak durumu yaratan, sadece BOP Eşbaşkanı yeni Muaviye/ III Abdülhamit yani Tayyip değil, Onu 16 yıldır Türkiye’de ve Türkiye dışında destekleyen hain ve çağdışı, ilkel, yobaz Tayyibanlardır. Ve bir de, onu iktidara taşımak, T.C. ve Atatürk Devrim ve İlkelerini yıkmak  için yıllardır seferber olan AB, ABD ve İsrail’dir.

Çağdaş onurlu Türkler ve içinde yaşadıkları ve vatandaşı  oldukları Avrupa devletleri ve milletleri, özellikle Avrupa’daki demokratik değerlere önem veren güçler,  akıllarını başlarına almalıdır. Bu konuda Tayyip devlet terörü ve Tayyibanlara karşı net tavır almalıdır.

Uygar olan herkes ve her kurum, Alman iş adamı Rossman’ın sahibinin Alman televizyonundaki sözlerini, sadece ibretlik sözler olarak geğil, fiili bir durum olarak ele almalı ve buna karşı mücadele yöntemleri geliştirmelidir.

Bu anlamda, Tayyip  devlet-terörü ve Tayyiban istibdatına karşı mücadele etmek ve Tayyip ve Tayyibanları iktidardan alaşağı indirmek bir insanlık görevidir!

Hiçbir şey insanın özgürlüğü ve demokratik değerlerini yaşatması ve yaşamasından daha değerli değildir! Bunun için mücadele etmek gerekir!

Hiçbir şey imkansız değildir! Hiçbir şey geç değildir!

Dünya hala dönüyor!

Uygar insan olarak sadece senin gayretin ve azmin gerekli!

Ey dünyadaki uygar Türkler, örgütlenin ve birleşin!

Demokratik ve bağımsız Türkiye için çağdaş Türklerin demokratik güçlerini oluşturun! 

Haydi Herkes Görev Başına!

Saygılarımla,

Sefa YÜRÜKEL – 11 Ekim 2018

Sosyal Antropolog ve Etnograf - Soykırımlar ve Terörizm Araştırmacısı

Son Yazılar