ya istiklal ya olum2

Esas Nihai Çözüm!

Aslında çözüm çok basit...

yeter ki 'yetkililer' başta olmak üzere, vatandaşlar olayları kafalarında doğru yerine oturtabilsinler:

1) NATO'dan çekileceksin. AB'nin yanından bile geçmeyeceksin, tüm uyumlarını tersine çevireceksin.

2) Ortak menfaatimiz olan ülkelerle (Rusya, İran, Suriye, İrak,  Çin, Hindistan, Pakistan vb.) ile derhal ilişki ve işbirliğini pekiştirip raya oturtacaksın.

3) Güney Amerika ülkeleriyle (din dışı / emperyalism karşıtı) yoğun bir iş birliğine gireceksin.

4) Askeri Akadamemilerini, GATA vb'nin ... HER NE PAHASINA OLURSA OLSUN kapatılmalarını engelleyip ACİLEN eski hallerine dönmelerini sağlayacaksın.

5) Köy Enstitülerini derhal diriltip memleketin her bir köşesine serpiştirip, yayacak ve yeşerteceksin. Milli eğitim ve bilinci mezarından çıkartıp, diriltip gençlerimizin yıkanmış beyinlerini temizleyeceksin, güçlendireceksin.  

6) Topraklarımızda barındırdığımız düşman hançerlerini (İncirlik vb. ) derhal söküp, onları kapatıp sınır dışı edeceksin.

7) Devlet desteğiyle Tarım ve üretim ekonomisine geçeceksin!!!

8) Özellikle Savunma ve Enerji sanayilerinde,  sadece birlikte teknoloji transferi yapmayı kabul eden ülkelerle iş birliği yapıp ihale vereceksin.

9) Milli Su havzalarımızı gasp etmekta olan HES'leri bu topraklardan tez bir biçimde def edeceksin.

10) "Anonim Şirket" mevhumunu ortadan kaldıracak, yasaklayacaksın, her bireyi yaptığı kötülüklerden sorumlu tutacaksın.

11) Bizi zehirleyen, verimli topraklarımıza suikast eden GMO İsrail tohumlarını ve ilaçlarını yasaklayacaksın, sınır dışı edeceksin.

12) Vatanımıza ihanet etmekte olan tüm unsurları (gerek Hükümette, Medya'da ve diğer barınmakta oldukları her yerde tespit edip, hedef alıp ortadan kaldıracaksın.

Tüm bunların ötesinde ve üstünde önereceğim esas ve nihai bir 'radikal' çözüm var ... onu da pek yakında detayları ile açıklayacağım...

Cem Hayrullah ÖZBUDUN - 04 Eylül 2016

nihai cozum1

nihai cozum2

Son Yazılar