obama pkk kara gucumuz225 

ABD saldırısı sürüyor!

ABD, 15 Temmuz’da FETÖ ile saldırdı. Türk Ordusuna, Türk Milletine...

Türk Milleti ve Türk Ordusu, Amerika’nın saldırısını birleşerek durdurup püskürttü.

ABD, 15 Temmuz yenilgisinden sonra PKK ile Güneydoğu’dan saldırıya geçti.

Türkiye’ye FETÖ ve PKK ile iki cepheden saldırmakta ABD. IŞİD de devrede... ABD, üç piyonuyla Türkiye’yi kana bulamakta.

PKK’nın saldırıları genellikle bombalama eylemi. Tuzaklamalar, arkadan vurmalar... Asker, polis, korucu, sivil ayrımı yapılmadan katledilmekte yurttaşlarımız.

11 Ağustos 2016... Diyarbakır’da tarihi On Gözlü Köprü girişi... PKK’nın patlattığı bomba ile aynı aileden beş kişi yaşamını yitiriyor. Tek suçları tarihi yerleri gezmek ve Türk Milletinden olmak...

15 Ağustos 2016... Hain pusu Diyarbakır’da kuruluyor. Beş polis, iki sivil olmak üzere yedi şehit...

17 Ağustos 2016... Van... ABD uydusu PKK, bir polis ile üç sivili şehit ediyor bombalı saldırıda...

18 Ağustos 2016, Bitlis... Altı polisimiz şehit...

18 Ağustos 2016, Elazığ... Üç polisimiz şehit...

20 Ağustos 2016... Gaziantep’te düğün... Elli yurttaşımız şehit... Bebek arabasıyla düğün töreni alanına getirilen bombayla bebekler, çocuklar, kadınlar, elinde silah olmayan erkekler, mutluluk düşleri katledildi. Kim patlattı bombayı? Ne fark eder? Ha IŞİD, ha PKK... Önemli olan bu terör örgütlerini kim yönetiyor? Bombalama buyruğunu kim veriyor?

Yukarıda son günlerde terör örgütlerince yapılan eylemlerden bazılarına yer verdik. Dikkat edilirse daha çok siviller öldürüldü. Tıpkı 15 Temmuz gecesinde FETÖ’cülerin sivilleri katlettiği gibi... Eğer emperyalizmin askeriysen vicdanını yitirirsin uşaklık dehlizlerinde...

FETÖ, IŞİD, PKK... Ne fark eder? Hepsi Türk Milletini hedef almakta... Asker, polis, korucu, sivil, bebek, genç, yaşlı, kadın, erkek ayrımı yok! Türk Milletinin bir üyesiysen ABD’nin namlusunun ucundasın.

Gaziantep saldırısı, PKK’nın yok olmakta olan halk desteğini kutuplaşma yaratarak yeniden oluşturma amacını taşımakta. FETÖ de PKK da IŞİD de yolun sonuna geldiler. Türk Milleti birleştikçe terör örgütlerinin sonu gelmekte. ABD, haince sürdürdüğü bu savaşı yitirecek.

Kazanan Türkiye olacak. Kazanan haklı ile mazlum olan olacak.

 Adil HACIÖMEROĞLU - 21 Ağustos 2016 - Ulusal Kanal

Son Yazılar