ya istiklal ya olum2

Eğer Milletimizin genlerinde 'gahpelik' yoksa...

Şayet bir Milletin genlerinde 'gahpelik' ve 'iki yüzlülük' yoksa ...

gerçekleri doğru algılayıp zihninde yerli yerine oturtamamasını  doğal karşılamak gerekir...

AMA!  Elimizde şimdi, düşmanın tabiriyle "Hind Sight" denilen bir harita tutuşturulmuştur...yani bu bilmeceyi, kafamızı karıştıran tüm geçmiş olayları gözden geçirip yerli yerine oturtmamızı sağlayacak bir fırsat ve kılavuz var kucağımızda.

Bu noktada, geçmişimize çok kısa bir özetle dikkatlice göz atalım isterseniz...

1) 1923'de Türkiye Cumhuriyetimiz Atatürk ve silah arkadaşları olan büyük dedelerimiz ve ninelerimiz önderliğinde ve (din, ırk, mezhep ayırmaksızın Anadolumuzun (neredeyse) tüm evladlarının birleşik katılımlarıyla birlikte yaptıkları büyük kahraman fedakarlıkları sayesinde bu 7 düveli topraklarımızdan söküp atmıştık.

2) 1938'de yabancı doktorlar, Atamızı zehirle şırıngalayarak katlettiler...bu gerçek bizlerden on yıllarca gizlendi.

3) Amerika'nın ve zamanın (Emper-Siyonist uşağı) ABD başkanı Truman vasitasıyla İsmet İnönü'ye baskı yapılarak bizi birbirimizden ayırıp birbirimize düşürmeyi amaçlayan Batı'nın o sahte (sözde) demokratik (!) 'multi parti sistemi bir kanserojen virüsü gibi milli arterlerimize zerk edildi ve  hemen ardından Atamızın tüm milletimizi eğitip uyandırıp hür kılmak amacıyla kurdurttuğu  Köy Enstitülerimiz lav edildiler.

4) Bizi sahte "Rus Komünizmi"  tehdiyle korkutup kendilerine bağlamak için içimize NATO denilen düşman Truva Atını yerleştirip, binlerce yıllık geçmişi olan, şanlı bağımsız Türk ordumuzun içine kanser gibi sızıp, pasifize ettiler, dönüştürdüler ve kendi emellerini gerçekleştirecek bir emir kuluna dönüştürdüler.  

5) Milli okullarımızı "kolej'leştirdiler, gerçek tarih yerine kurguladıkları kendi sahte ve yalan tarihlerini dayatarak gençliğimizi beyinlerini yıkayıp ele geçirdiler, buna Amerikan filmleri, müziği, kültürü ve McDonalds hambürgerleriyle takviye yaparak kendi kültürlerini aşılayıp örf ve adetlerimizi silip ortadan kaldırmaya soyundular.

6) Atamızın sihirli 'Yurtta Sulh, Cihanda Sulh' ile getirmiş olduğu barış ortamını yıkıp bizi kendi haksız 'Kore Savaşına' dahil edip zorladılar...ve vatan bağımsızlıkları için savaşan tarafa karşı savaştırdılar...(biz o zaman anlayamamıştık...sözde 'demokrasi' (!) için savaştığımızı zannetmiştik).

7) Atamızın vefatından bu yana (kısmen Bülent Ecevit Hükümeti haricinde) kendi ürettikleri gayri Milli hükümetleri üst üste tepemize yerleştirdiler.

8) Emper-Siyonistlerin tüm dünya üzerinde uyguladıkları tek bir ana şablonları var: "Böl-(Çarpıştır)-Yönet" ve bu şablonlarını devreye sokarak milletimizi bölebilecekleri her türlü yapay eksende emperyalist neşterleri ile kesip, parçalayıp birbirimizi boğazlar hale getirdiler..

Bizi , Türk-Kürt, Sağcı- Solcu, Suni-Alevi, Halk-Ordu, Dindar-Laik...sinsice düşünebildikleri her eksende parçalamayı denediler ve denemeye devam etmekteler...

9) Yaratıp içimize soktukları NATO virüsü ile Milli Ordumuzun içerisine (JİTEM gibi) özel CİA/MOSSAD güdümlü "Kontr-Gerilla" teşkilatlarını yerleştirdiler. Bir yandan Güney-Doğumuzda Kürt kardeşlerimize karşı 'faili mechul' cinayetler işleyerek, işkenceler yaparak Kürt kökenli olmayan kesimlerimize düşman olmalarını amaçladılar ve büyük ölçüde başarılı oldular. Eş zamanlı olarak Uğur Mumcu'dan Org. Eşref Bitlis'e kadar bir çok kıymetli vatansever aydınımızı, öncümüzü suikast yoluyla bertaraf ettiler.

10) Aramıza yerleştirdikleri bir takım köstebek NATO güdümlü,  kostebek (sözde) 'Ordu mensuplarını' devreye sokarak halkımızı ve Ordumuzu birbirine düşürdüler...düşürme teşebbüslerine devam etmekteler !

11) Özellikle ABD'nin kurguladığı son (BAŞARILI) Eylül 1980 sahte darbeleriyle , köstebekleri Kenan Evren ve 'bizim çocuklar' diye hitab ettikleri vatan haini işbirlikçileri ile birlikte tam bir zülüm uygulamasına geçtiler... Ziverbey Köşkü vb... bir sürü yöntemlerle milletimizi ezip sindirdiler.  İşte tam o dönemde en kapsamlı ve can alıcı psikolojik algı operasyonlarını devreye soktular:

Türk Milletini  ATAmıza karşı soğutup sıyırma operasyonunu devreye soktular!

Anti-Atatürkcü, vatan haini Kenan Evren şebekesini  maskeli bir Kurt gibi içimize salıp, sanki herşeyi Atatürk adına yapıyorlarmış izlenimi yaratarak bizi Atamıza karşı soğutup, nefret ettirip ondan sıyırıp kopartmayı çabaladılar. Bu tezgaha kurban giden çok, inançlı sözde  'solcu'muz, 'sağcımız' ortadan kaldırıldılar.

12) Bugüne atlarsak, en son olarak mevcut hükümet ve Fetullahcı, CİA güdümlü köstebeklerin iş birliği ile tüm esas, vatansever, cumhuriyetci subaylarımızı kafesleyip tasfiye etriler ve yıllarca zindanlarda çürüttüler...Milletimizi korumasız bıraktılar.

Kusura bakmayalım, hem 'Sağ' hem de 'Sol' bu küresel çakalların ürettikleri bölücü bir tezgahıdır...bir çok abimiz birbirlerini bilmeyerek boğazlamıştır...bu acı gerçeği de kabullenip  yutmak kolay iş değildir.

Artık geriye bakarak, bu avucumuzdaki bilmecenin parçalarını bir araya getirerek gerçeği (hazmetmemiz ne kadar güç de olsa) kabullenme vaktidir... Bu gerçeği anlayıp o sahte  'sağımızı solumuzu' Milli bir bütünlük içerisinde birleştirme vaktidir. Tek bir (iç ve dış) düşmana karşı birleşip 'tek yumruk' olma vaktidir...

Aksi taktirde, hepimize 'Tanrı rahmet eylesin...'

Son durum:  

Batı'nın bu şeytani Kürsel çetesi Rusya ve bölge komşularımızla yakınlaşmamızdan çok ürküyorlar. Kendileri global bazda, uçurumun eşiğindeler ve yüz yıllar boyunca uyguladıkları tezgah ve hokkabazlıkların çökmek üzere olduğunun gayet farkındalar...bu yüzden ve çaresizlikten bize karşı bu son darbeyi uygulamaya kalkıştılar.  Aciliyetlerinden ötürü, bu girişimi pürüzsüz bir biçimde planlayamadılar ve bunun da üstüne (ve en önemlisi) yine Türk milletinin karakterini ve cesaretini algılayıp hesaba katamadılar...bu da doğaldır, çünkü bunlar kendilerinde olmayan özellikler!

Çok uyanık olalım! Hem dış düşmana karşı hem de özellikle İÇ Düşmana karsı ve Milli Ordumuza sımsıkı bağlanalım...önümüzü onunla birlikte açacağız. (*)

Artık bu Türk-Kürt, Dindar-Laik, Sağcı-Solcu oyunlarını görelim ve derhal hep birlikte, omuz omuza, el ele kenetlenelim...çünkü bu düşmanın taaruzu bitmediği gibi ...daha henüz yeni başladı ! Kurtulmamızın tek yolu da yine BİRLİKTE HAREKET etmektir!

Tanrı hepimizin yardımcısı olsun...

Cem Hayrullah ÖZBUDUN - 20 Temmuz 2016

(*) Bu son (Allahtan) halkımız, ordumuz ve pılisimiz sayesinde başarısız olan Fetullah (CIA/MOSSAD/Mİ-6/NATO/AB) güdümlü darbe ve suikast girişiminin temel amacı Türk Halkını ve Milli Türk Ordumuzu karşı karşıya getirmekti.

SAKIN BU OYUNA GELMEYELİM !

Bizi birbirimizden kuş başı et gibi ayırıp afiyetle yemek peşindeler ve Milli Ordumuz bizim ön sipherlerde çarpışan en önemli güvencemizdir. Derhal ona sahip çıkıp arkasında olduğumuzu gösterelim..çünkü bu 7 düveli (tekrar) topraklarımızdan def etmenin yegane yolu budur.

Son Yazılar