ya istiklal ya olum2 225

Taş kafalı olmayalım, son derece uyanık ve tetikte olmak zorundayız!!!

Bu dış odaklı Emper-Siyonist Küresel Çetenin bize karşı yaptığı darbe girişimini şimdilik durdurmayı başardık.

Ama emin olalım ki arkası ve gerisi gelecek!

1) BU GİRİŞİM bizim Milli Ordumuza ve onun garantörü olduğu Vatan bütünlüğümüze karşı yapılmıştır.

2) Ordumuzu itibarsızlaştırmayı amaçlamaktalar, fakat Milli Ordumuz, Polisimiz ve Sİvil Halkımız ile ele ele bu hamleyi hep birlikte engelledik.

Şimdi, 35 yıl boyunca kurumlarımızın içine yerleştirmiş oldukları hainleri ve köstebekleri temizleme şansına sahip olduk...sağolsun düşmanın bu başarısızlığı sayesinde.

3) Bu asla bir AKP ya da Tayip Erdoğan'ın tezgahladığı sahte ya da kandırmaca bir çakma darbe girişimi değildir.  Başarılı olsaydılar, Erdoğan'ı da yok edip (bazıları için inanması güç de olsa), çok daha beter bir yönetimi başımıza çuval gibi geçireceklerdi...ve emin olalım, bunu yapma teşebüslerine son hız devam edecekler.

4) Her karşı hamlemizi çok duyarlı bir biçimde, adım adım ve önceliklerimize göre atmak zorundayız. Önceliğimiz asla RTE hükümetini indirmek değil ve olmamalıdır, RTE bu olayı kendi avantajına kullanmaya çalışacak olsa bile.

5) Milli önceliğimiz bu CİA-MOSSAD güdümlü ülkemizi ele geçirme ve kaosa sürükleme ve istila etme girişimlerini engellemektir.

6) Ordumuzun içindeki gayri-meşru, yabancı unsurların yönetiminde olan binlerce vatan haini köstebek operatif, bu başarısız darbe girişimi sayesinde afişe olmuşlardır ve temizlenmektedir. Bu son derece olumludur.

(Esas) ORDUMUZA SIMSIKI BAĞLANIP SAHİP ÇIKALIM !

Uzun lafın kısası, Ayıdan ne kadar nefret edersek edelim, bu Emperyalist köprüyü geçene kadar Ayılara (temkinli bir tutumla) "Dayı" demek zorundayız.. Aksi taktirde suya düşüp yılana sarılmak zorunda kalacağız.  Herşey adım adım ve öncelik sırasına göre !!

OYUNA GELMEYELİM !

Batı RTE 'ye karşı tutumumuzu bize karşı bir psikolojik algı operasyonu olarak kullanmakta...Şu an RTE'den nefret etme zamanı değil...

Top yekün milli müdafa zamanı!  

Dini, siyasi görüşlerimizi, ırk, mezhep ayırımı yapmaksızın, 5000 yıldır ortakca ve kardeşce paylaştığımız kutsal Anadolu topraklarımızı, birbirimize sımsıkı kenetlenerek ve canlarımız pahasına bu vatanımızı dış düşmanın taaruzuna karşı müdafa etmek zamanıdır!

Bu bir ölüm, kalım meselesidir ve çok ciddi bir ikinci İSTİKLAL SAVAŞIDIR!

Tanrı hepimizi korusun! 

Yine biz kazanacağız !

Cem Hayrullah ÖZDUDUN - 18 Temmuz 2016

Son Yazılar