mehmet yuva3

Münafık İyi Niyet Elçileri Örgütü!

Dünyanın tüm iyi niyet elçileri, Suriyeli çocukların acılarına merhem olmak için, sırf yüzlerinde gülücükler açsın diye sıraya girmişler.

Efendileri saadet doruğuna ulaşsın diye nasıl didiniyorlar, ne artistlikler yapıyorlar, dolarlarını, kıymetli zamanlarını acıların çocuğu Suriyeli evlatların gözyaşları dinsin diye nasıl harcıyorlar Ya Rab. Siyaset, ticaret ve sinsi projeleri, Suriye düşmanlığı, Büyük İsrail hülyası zinhar yokmuş. Tek ulvi gayeleri Suriyeli mazlum kadınlar, çocuklar imiş. Tek dertleri gözyaşı ve acı dolu kamp çadırlarına, yanan yüreklere su serpmekmiş.

Baş plastik yüzlü melaike Ban Ki Moon’un temsil ettiği BM Çocuklara Acil Yardım Fonu (UNICEF) Dünyanın en kaşarlı iyi niyet elçilerini toplamış. Açlık, yoksulluk, doğal felaket, çocuk istismarı, çocuk savaşçılar, büyük haramilerin savaşları, yıkım, talan, tarihi eser hırsızlığı, nadide eserlerin tahrip edilmesi ve terör arşa ulaşmışken büyük devletlerin oyuncuğu haline gelmiş, acizlik içinde debelenen, Dünyanın en zengin kulübü BM, Münafık İyi Niyet Elçileri Örgütü mensubu insan kılığında aramızda dolaşan yıldız artistleri Suriyeli çocukları eğlendirsin diye seferber etmiş.

2006’da koruması altında olan kampı bombalayıp onlarca Lübnanlı çocuğun katili İsrail karşısında süt dökmüş kedi misali olan UNICEF, binlerce çocuk savaşçı yetiştiren, kadın ticareti, gıda, silah ve uyuşturucu ağı kuran, tarihin şahit olduğu en yobaz en dini-dar terbiyeyi enjekte eden Münafık Müslüman Örgütlerin beslendiği merkezlere dönüştürülen nice ama özellikle Suriyeli mülteci kampların karanlığını iyi niyet yıldızları ile nurlandırmak istemiş. Dünya BM’nin bu insani davranışıyla ne kadar mutlu ve gururlu olsa azdır. Mağdur Suriyeli çocukların trajedisi ile en çok ilgilenen botokslu artist Angelina (Melaike) Jolie ve hormonlu George Clooney. Eski Sadrazam Bin Davud (Davudoğlu)’nun refakat melaikesi Angelina ve Hollywood oyuncusu babasıJon Voight (Jonathan Vincent Voight) İsrail’in katıksız iyi niyet elçileri olarak yaşıyor.

“Yahudi olsun olmasın her yurtsever Amerikalı İsrail’in dostu olmalı ve İsrail’in saldırgan ve baskıcı olduğu iddialarını yayan propaganda ve yalanlara karşı mücadele etmelidir” diyen maskeli Melaike Angelina’nın babası büyük Melek John yurtseverlik kıstasını ortaya koymuş: Her hal-u şartta İsrail muhibbi olmak.

Yerli artist Hülya Avşar’ın eliyle poposunu yokladığı Ricky Martin UNICEF’in yeni iyi niyet elçisi olmuş. Hülya hanımın eli Ricky’nin poposuna uğurlu gelmiş olmalı. Ricky, Lübnan Beka Vadisinde mevcut olan Suriyeli sığınmacı çocukları ziyaret etmiş. Poposunu eliyle okşamasından mütevellit saadet arşına ulaşan Hülya da Suriyeli çocuklara olan sevgisini kameralar karşısında göstermeli. Bu sektörde Ricky’nin poposundan daha iyi business var.

Martin bir Suriyeli kız çocuğunun hayat hikâyesinden çok mustarip olmuş. Anlattığına göre, bu kız çocuğu günde 12 saat tarım işçisi olarak çalışıyor ve maaş olarak kendisine sadece su veriliyormuş.

En az ayda bir beka vadisinden geçerim. Mülteci kampı diye pazarlanan mekân harabe. Ne Telekomumuzu sattığımız, milyarlarıyla tekfiri yobaz örgütleri besleyen Lübnanlı “milyarder” Hariri ne de BM ve örgütleri bu kamplara 6 senedir uğramamış. Suriye-Lübnan sıfır noktasında yer alan bu yerlere su, ekmek, giyecek ve ilacı kim tedarik ediyor biliyor musunuz? Suriye. Sahi iyi niyet elçisi duyarlı Ricky Martin kızın acı dolu hikayesini duyunca ne mi yapmış? Hayır bir aylık gelirini bağışlamamış. Daha iyisini yapmış. “Maria” adlı şarkısını söylemiş. Münafık Müslüman Kardeşler Örgütü vardı Münafık İyi Niyet Elçileri Örgütü de oldu. Tebrik eder kutlarız.

Mehmet YUVA - 05 Haziran 2016 - Aydınlık

Son Yazılar