jeffrey balyoz sahteydi2

ABD'nin TSK'ya karşı 'sabrı' zorlanıyormuş!

Pardon Amerika'nın TSK ile mi 'sabrı kalmadı' dediniz, Sayın Mister Jeffrey ?!

Aydınlık Gazetesi yazarı Şafak Terzi (11 Kasım 2015)

"ABD’nin Ankara Eski Büyükelçisi’nden tehdit gibi açıklama: TSK sabrımızı zorluyor" başlıklı bir yazıyı kaleme almış..."

Yazısında 'James Franklin Jeffrey Kimdir' diye bilgiler sıralarken,  bu kişinin ABD'yi içten esir alıp çökerten (ve ABD'nin) en büyük 'vatan hainleri' olan (korkunç insan ve Anayasa katliamcıları) Neo-Con Emper-Ziyonistlere en üst seviyelerde hizmet eden 'diplomatik temsilcisi' olduğu belgelenmekte...

Sonra,  bu adamın.. Vatanımızı (esas kendilerine karşı) savunan Türk Silahlı Kuvvetlerimize tehdit savurduğu açıklanıyor  (hem de sesini yükselterek?!) ?Bu nasıl bir cürret !?

Hayır Mister Jeffrey, mevcut durum esasen öyle değil, şöyledir:

1) Açıklamalarınızın aksine, ne ABD halkı ne de Türk halkı Esad'ın Suriye'den gitmesini istemiyorlar...sadece 'bir avuç' sizler bunu istiyorsunuz.

2) ABD'nin TSK'ya sabrı kalmadı da ne demek?  Esas tüm medeni dünya'nın sizin 1913'den bu yana esir düşürüp,  gasp edip o günlerden şimdiye dek  yönetmekte olduğunuz (sahte) ABD'ye karşı hiç sabrı kalmadı.

Ne işiniz var Ortadoğu topraklarında ? Hatta, sizin ne işiniz var Orta ve Güney Amerika'da, Asya'da, Afrika'da?!   Üstüne çullanıp soyup soğana çevirmediğiniz neresi kaldı yeryüzünde?

Her ülkenin üzerine 'Demokrasi getireceğiz' ayaklarıyla dalıyorsunuz ve ardınızda bir tek  kan, dehşet, ölüm, yıkım ve göz yaşları bırakarak parayı toplayıp ceplerinize indiriyorsunuz. Siz hangi sabırdan bahsediyorsunuz zülümcü haydutlar?! Dünya halen yutuyor mu palavralarınızı.. siz öyle mi zannediyordunuz?

Esas ve tek çözüm şudur, Mister Jeffrey:

Kutsal topraklarımıza 1952 yılında sızıp içten gasp etmek amacıyla yerleştirip yaydığınız 'NATO' adlı Truva Atınıza binip yaylanıp hızlıca dört nal uzaklaşın kutsal Türk topraklarından. Giderken de kendi doğurup beslediğiniz, eğitip silahlandırdığınız PKK ve PYD'nizi de, IŞİD'inizi ve EL NUSRA'nızı da ...tüm bu bizzat yarattığınız sahte oluşumları da toplayıp yanınızda götürün...hatta okyanus ötenize yani kendi vatanızda barındırın bu canileri..hatta hepsini birer örnek ABD vatandaşına dönüştürün...  

Ama yok, bunu yapamazsınız siz değil mi?!  Onlara burada ihtiyacınız var, buraları bölüp yiyebilmeniz için yarattınız ya onları.  

Peki o zaman başka bir öneri:  eski İngiltere'den sonra Emper-Ziyonizmin yeni beşiği ve patronunuz İsrail'den rica edin... Soykırım yaparak Filistinli'leri arındırdığı o topraklarda bir "özerk bölge" kuramazlar mı (yani birlikte kuramaz mısınız yani)  ve ...sizin tüm şeytani emellerinizi uygulatmak niyetiyle yaratmış olduğunuz bu çeşitli örgütleri o topraklara bir güzel   yerleştirin, yani  yeni "Orta Doğu Bayiniz" eskisiyle bitişik komşu oluversinler...hani 'güç, birlikten doğar' derler ya?!... Bu yeni 'özerk bölgenizin adını da meşela 'Teröristan' koyabilirsiniz... ya da "Terörika"... bu daha çok özüne yakın,  daha çok yakışır hatta.

Ne TSK'nın, ne de Türk Milletinin, Ne Rusya'nın, ne Çin'in, ne de diğer tüm komşu Orta Doğu ülkelerin (hatta ne de katlettiğiniz tüm diğer kıtalardaki milyonlarca masum insanların ruhlarının, hayatta kalabilen akrabalarının artık sizin bu Emper-Ziyonizminiz ile hiç ama hiç sabrı kalmadı Sayın Jeffrey Bey...bunu iyi bilin !

Gelmiş bir yabancı evine, senin hanenin ırzına geçiyor ve sen evin Reisi olarak onurunu, canını ve malını savunmak namına müdahele ettiğinde bu saldırgan sana 'Sabrımı tüketme' diyerek tehdit edecek kadar pişkin ve bunu 'sesini yükselterek' yapacak kadar arsız ve cüretkâr. Bu nasıl bir hokkabazlık?!  Milletimize soruyorum..

Cem Hayrullah ÖZBUDUN - 12 Kasım 2015

İlgili Haber :

ABD’nin Ankara Eski Büyükelçisi’nden tehdit gibi açıklama: TSK sabrımızı zorluyor!

Son Yazılar