kuvayi milliye geliyor225

Gerçek Tarih Ve Ne Yapmalıyız?

Dünyayı sömüren bir avuç küresel bankerlerin güç ve silahları bir şekilde ellerinden alınmadığı sürece dünyada hiç birşey değişmez!

Zionistler, iki yüz küsur sene evvel ana merkezleri olan İngiltere'den kopup demokratik ve hür Amerika'yı kuran cesur öncü asileri şu anda bizim üzerimize oturttukları o aynı kirli, kanlı ve tozlanmış şablonla çökertip esir almışlardı...ve sonra,  o esir aldıkları Amerika'yı bugünkü canavar konumuna getirerek dünyamızın dört bir yanına salarak özel tetikçileri olarak kullanmaktalar.  

Küresel Ağaların ana icadlarından biri olan ve (onlar için) en kıymetlisi işte bu "Finans Sektörü" dediğimiz mahluktur.  Bir ülkenin (ve her ülkenin) "Finans" sektörü millileştirilmediği sürece o ülkede "istiklal ve bağımsızlık" diye bir mevhumun hayat bulması asla söz konusu olamaz.  

ABD'yi, İngiltere'nin ve 17'ci yüzyıldan beri İngiltere'nin "sahibi" konumunda olan Zionist Küresel Ağaların pençelerinden sıyrılarak hayatları pahasına kuran ve tüm dünyanın hayranlığını kazanan o ilk ve gerçek "Amerikalılar" içinde bulundukları durumun çok net bir biçimde farkındaydılar ve tek bir çözüm yolu olduğunu algılayarak o yolu izlemeye çalışmışlardı...

Başta Amerika başkanları Abraham Lincoln'dan John F. Kennedy'e kadar (bu "Küresel Ağa" (yani bu "Finans Baronları'na) hizmet etmeyen ve karşı çıkan tüm ABD başkanları ve liderleri zaman içerisinde sırayla ya suikast edildiler ya da başka bir şekilde bertaraf edildiler.

Bu Küresel Ağalar, 1861-1865 yılları arasında bağımsız ve hür ABD'yi muhafaza etmeye çabalayan ve bu doğrultuda canları pahasına savaş veren gerçek vatanseverleri bugün Türkiye'mize uygulamakta oldukları aynı operasyonlar ile dize getirmeyi başardılar.

Ders Almamız Şart!  

Bugün, nasıl bizim milletimizi "Türk/Kürt" ekseninde bölerek iç savaşa sürüklüyorlarsa, o günlerde de (ABD'de ana bir ırk ya da mezhep olmadığından) gerçek Amerikalıları da "Kuzey/Güney" ekseninde bölüp çarpıştırmışlardı...ve her zaman yaptıkları gibi her iki tarafı silahlandırıp, her iki tarafı finanse edip her yeri kan gölüne çevirirken oturup servetlerine servet katmışlardı...çevrili, korumalı "Şato"larında uzanıp havyarlarını yiyip şampanyalarını yudumlamışlardı.  

Efsanevi ABD Başkanı Abraham Lincoln bunların ne yapmaya çalıştıklarını derhal anlayıp bir yandan ("greenbacks" yaratarak) "Finans" denilen canavarı dizginleyip,  Millileştirmeye ve diğer yandan ise İngiliz ordusuyla birlikte (o zamanlar daha henüz tekrar esir düşürmeyi başardıkları) Fransız ordusunun fiziksel taaruzunu engellemek amacıyla çareyi Rus Çar'ı Nikolas'dan yardım istemekte bulmuştu. O İstediği yardım tez gelmişti ve Rus Deniz kuvvetleri batıda San Francisco açıklarına ve doğuda ise New York'un kıyılarına demir atarak Emperyalist İngiltere ve Fransa'ya "bu ülkeye saldırırsanız karşınızda bizi bulacaksınız" demişti...

Sonuç ne olmuştu?  

Finansın kontrolünü bu 3-5 çapulcu Küresel Aile'nin kontrolünden kopartıp ülkesinin istiklâli namına millileştirmeye kalkışan Başkan Abraham Lincoln'u bir akşam tiyatro izlerken kafasına kurşun sıkarak öldürdüler...Rus Çarı Nikolas ise (o zamanki hür ve ) 2'ci bağımsızlık savaşını vermekte olan ABD'nin imdadına yetişmesinden ötürü bu aynı karanlık, "Küresel Finanscı" odaklar Rusya'da tezgahlayıp tetikledikleri Bolşevik ayaklanmasını kurgulayarak Rus Çarı Nikolas'yı tüm sülalesiyle birlikte bir ormana sürükleyip katletmişlerdi.  

Bu "Kapitalist" denilen Zionist Küresel Ağalar ve bir avuç aile uzantıları halen bugün, yeryüzündeki tüm "devletlerin" içlerine sızıp o ülkelerde sözde "demokratik multiparti sistem"ler kurdurup dayatarak, esasta kendi uzantıları olan ama "muhalifet" gibi görünen bu "Parti"lerin başlarına kendi işbirlikçilerini yerleştirip tepeden yönlendirip milletleri soyup soğana çevirmeye devam ediyorlar.

Yeryüzündeki tüm milletler tez bir biçimde uyanıp başlarına örülmüş olan bu eski kokuşmuş kanlı "şablonu"  fark edemediği sürece bu Küresel Zionist sülükler (özellikle) şu son 500 yıldır sürekli yaptıkları gibi, tüm dünya halklarını birbirleriyle çarpıştırarak, canlarını ve kanlarını alarak esir düşürüp köleleştirmeye devam edecekler...bu kesin.

Dünya tarihinde, bunları bir tek Mustafa Kemal Paşa durdurup diz çöktürmeyi başarmıştı ve attığı şamarla bu sülükleri ve kirli emellerini yaklaşık yüz yıl geriletip erteletmeyi başarmıştı....ardından Atatürk'ü savaş meydanlarında yenilgiye uğratamayan bu alçaklar onu 1938 yılında gönderdikleri yabancı 'doktor'ların zehirli iğneleri ile suikast edip susturma yoluna gittiler, aynı efsanevi eski Venezuela başkanı Hugo Chavez'e yakın geçmişte yaptıkları gibi)..ve  ardından İsmet İnönü'yü kullanıp vatanımıza ihanet ettirerek, o sahte ve kanderojen "multiparti sistem"lerini kurdurttular, Köy Enstitülerini kapattırdılar  ve o günden bu yana vatanımızın ve milletimizin kuyusunu kazarak bizi bugün içinde bulunduğumuz vahim durumun içine  sürüklediler.

Not : Venezuela ve rahmetli lideri Hugo Chavez'in zamanında yetiştirip sağ kolu yaptığı Başkan Modura, (rahmetli Ismet İnönü'nün  tersi) "sağlam" çıktı ve bugün Suriye Başkanı Esad gibi o da Latin Amerika'da bu Küresel Ağalara karşı cesurca ve yılmaksızın amansız bir "bağımsızlık savaşı" vermeye devam etmekte.

Emperyalizme karşı savaşın esas yaratıcısı ve lideri  Mustafa Kemal Atatürk ve o günlerde onun arkasında cesurca birleşip savaşan (Türkler, Kürtler, Lazlar, Ermeniler, vb'den oluşan) Türkiye topraklarının evladları olan "Türkler" idi.

Bugün tez anlaşılması gereken şudur :

Emperyalist odakların maşası ve askeri olan PKK dışındaki tüm vatansever Kürt kardeşlerimiz bizim vazgeçilmez kardeş ve müteffiklerimizdir...tıpkı nasıl "Amerikalı" denildiğinde o ülkenin vatandaşı olan tüm beyazlar, zenciler, hristiyanlar, müslümanlar, yahudiler vb.. kastediliyorsa, "Türk" denildiğinde de kalbi bu topraklar için atan ve bu ülkenin vatandaşı ve sevdalısı olan tüm Türkler, Kürtler, Lazlar, Sunniler, Aleviler, Şiiler, vb... Kastedilmektedir...Hepimiz kardeşiz ve kader dostuyuz... "iç düşmanlar" ve "yardakcılar" hariç) hepimiz Türk'üz.

Tarih boyunca bu Küresel akbabalar "Finans" ve "Medya" silahları vasıtasıyla uyguladıkları psikolojik "algı" manipülasyonlarıyla ayak bastıkları tüm toprakları bölüp, yerel halklarını birbirlerine karşı kışkırtıp çarpıştırarak parselleyip ele geçirdiler. Yer küresindeki tüm vatanların içlerine sızıp birbirlerine düşürdükleri halkların akan kanları üzerinden servetlerine servet kattılar, tahtlarını kurup o vatanların adeta "tapu sahibi" oldular.

Yaklaşık 150 yıl evvel ABD'yi "Kuzey" ve "Güney" adı altında yapay bir biçimde bölüp parsayı toplamışlardı ya...Bundan niçin ders almayalım? Dün oradaydılar ve bugün buradalar. Niyetleri açık: Vatanımızı ve Milletimizi "Türk" ve Kürt" diye ikiye ayırıp birbirimizle çarpıştırmak...sonra da binlerce yıl birlikte paylaştığımız bu kutsal  vatanı kanlı cansız bedenlerimizin altından çekip gasp edecekler...

İzin vermeyeceğiz, birbirimize kardeş kardeş kenetlenip bu küresel ortak düşmana karşı savaşacağız ve onları bu topraklardan defedeceğiz!  

İşte bu yüzden bu gözü dönmüş ve doyumsuz Zionist Küresel Ağaların, bu insanlık düşmanlarının en büyük kabusları sadece ve sadece :  "Milliyetçilik'tir". Bu yüzden "Sağ" "Sol" gibi sahte mevhumlar ve "siyasi görüşler ile beyinlerimizi yüz yıl boyunca bulandırıp, sulandırıp istedikleri kıvama getirmeye çalıştılar. Bizi yok edebilmek için önce "milliyetciliği" yok etmeleri gerekiyor.   

Atatürk'ün çok önceden sezdiği gibi Emperyalizm'in Tek Panzehiri Milliyetçiliktir, çünkü "milliyetcilik" Birleşmek demektir ve birleşen bir toplumu hiç bir güç bölemez, yiyemez, yönetemez.  

Bu durumda, yeryüzündeki tüm Vatan'lar kendi fiziksel sınırları içerisinde "Millileşmek" zorundalar...bir sonraki adım ise tüm bu birleşik, milliyetci "insan toplulukları" koordineli ve stratejik bir işbirliğine girerek , "Tek Yumruk" halinde esas ve tek olan Ortak Düşman'ın,  Zionist Küresel Finansçı Ağaların üstesinden gelmeli. Atılacak İlk adım ise onların o esasen beş para etmeyen kölelik üzerine kurulmuş faizci ve soyguncu "Finans Sistemini" çökertip Parayı Millileştirmek ve üzerimize saldıkları sahte ordularını def etmek....Başka İkinci Bir Yol Yok ve Olamaz, "dünya'ca bunu hep birlikte başardığımız zaman ancak "Yurtta Sulh, Cihanda Sulh" gerçekleşmiş olacak...

Tekrar etmek gerekirse, ki gerekiyor :  

Türkiye olarak hep birlikte (Türküyle, Kürtüyle) acilen bugün hemen atmamız gereken ilk dım bizi Türk-Kürt ekseninde bölüp çarpıştırmaya uğraşan esas düşmanı görüp "Dur" demek, birleşip karşı taaruza geçmek.

Kürtler PKK değildir, kader dostlarımızdır.  PKK ise aynı IŞİD gibi, Asala gibi, Kontrgerilla gibi...Bu Emperyalist odakların (MOSSAD-Mİ6 ve CİA vasitasıyla) üzerimize salmakta oldukları Gizli Ordularıdır, ilk işimiz onları bertaraf etmektir...sonra sıra gelir onların patronlarına...O Küresel Ağalara...

Cem Hayrullah ÖZBUDUN - 09 Eylül 2015

Son Yazılar