herzaman turkler kazanir225

Türkiye’nin ikinci antiemperyalist savaşı!

Yiğit ve gözü kara bir aydındı... Kendini bu topraklara adamıştı... Anısına efsane şarkılar bestelendi.

“Uğurlar olsun...” diyen binlerce kişilik gönüllü korolar kuruldu. Bizlere “bir keskin kalem ile bir kırık gözlüğü” hatıra bıraktı... Son günlerinde PKK terörünün arkasında gizli güçleri açığa çıkarmaya başlamıştı! “Paris ile Londra ile Berlin ile Washington ile mücadele etmeden bu işi bitiremezsiniz!” diyordu. Uğur Mumcu kahpe kurşunların hedefi oldu ama Türk milletinin duygu dünyasında ölümsüzlük mertebesine ulaştı...

EMPERYALİZMİN AKORDU BOZUK SELAMSIZ KOROSU...

Mr. John Bass, ABD’nin Ankara Büyükelçisi. PKK yardakçıları ile bir araya geldi! Onları teskin etti: “1-2 ay sabredin... PKK’ya yönelik operasyonlar hız kaybedecek!”

Mr. Ashton Carter, ABD Savunma Bakanı:”PYD motivasyonu yüksek, alan işgal edebilen ve onu koruyabilen kara kuvvetimizdir!”

Mr. Richard Moore, İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi:Elçiliğinin PYD ile görüşmeler yaptığını itiraf etti ve ekledi: “PYD terör örgütü değildir; işbirliğini sürdüreceğiz!”

Daily Telegraph: Cemil Bayık’ı kaynak göstererek ABD’nin PKK ile görüştüğünü yazdı! ABD yalanladı ama Alman Die Welt’e konuşan Bayık, “ABD diplomatik nedenlerle yalanlamak zorunda!” deyiverdi!

François Hollande, Fransa Cumhurbaşkanı: 2 YPG (PYD’nin silahlı kanadı) teröristini Fransa Başkanlık Sarayı’nda kabul etti!

Der Spiegel: “Almanya’nın peşmergelere (!) gönderdiği MILAN füzeleri (Tanklara karşı kullanılır. S.P.) PKK’nın eline geçti!” Batı, PYD ve peşmergeye giden silahların PKK’ın eline geçeceğini bilmez mi?

YURTTAN SESLER...

Türk Dışişleri Bakanlığı: Birleşik Krallık yayın kuruluşu BBC’nin 20 Ağustos 2015 tarihli yayınında PKK terör örgütünün yazılı ve görsel propagandasına yer verilmiştir. PKK’ya katılımı teşvik eden bu yayın hiçbir şekilde kabul edilemez!

Akşam: Adana’da bir çöplükte bulunan MILAN füzesi kartuşlarında Alman izi!

Takvim, Ergün Diler: İsrail ateşle oynuyor. Yahudi lobisi PKK’nın Türk uçaklarını vurması için Stinger füzeleri sipariş etti!Süleymaniye Kültür Merkezi’ni karargâha çeviren MOSSAD, Kandil ve PKK ile saniye kesintiye uğramadan görüşüyor!

KARAGÖZ VE HACİVAT...

Karagöz ve Hacivat, Türk gösteri sanatının önemli kesitlerinden birisini temsil eder. Sahnede bu ikiliyi görürsünüz... Ama onları oynatan ve konuşturan perde gerisindeki sanatçılardır. Arka planı kaldırırsanız, ortada ne Karagöz ne de Hacivat kalır!

Bir elmanın iki yarısı olan PKK ve PYD emperyalist tiyatronun Karagöz ve Hacivat’ıdır. Kendi iradeleri yoktur. Hedef ve yöntemlerini patronu saptar. Patron onları stratejik, lojistik ve siyasi açılardan örtülü olarak destekler. Onun propaganda alanını genişletir. Korunabileceği meşru zeminler sağlar. Gerektiğinde kritik istihbarat bilgisi verir. Önündeki engelleri bir bir ortadan kaldırır...

GÜNÜMÜZDE SAVAŞ YÖNTEMİ!

Günümüzde iki ordu bir meydan muharebesinde karşı karşıya gelmez! Türkiye gibi güçlü bir silahlı kuvveti olan bir ülkenin karşısına kimse doğrudan çıkmaz! En uygun yöntem fitne ve fesattır... Dolaylı yöntemler kullanılır. Savaş başka bir etiketle yürütülür. Harbin etkinliğini artırmak için barış sözcüğü dillerden düşürülmez... Perde gerisinde kuklaları oynatanlar “barış” sözcüğünün arkasına saklanarak savaştaki rollerini gizlerler...

Aslında savaş ve barış birbirlerini tamamlayan süreçlerdir. Her barışın içinde biraz savaş, her savaşın içinde biraz barış vardır! Mücadele hiç bitmez! Savaş ve barışta sadece kullanılan vasıtalar değişir. Emperyalizm barış örtü ve aldatması ile savaşını joker kullanarak sürdürür...

TÜRKİYE KİMİNLE SAVAŞIYOR?

Kendimizi kandırmayalım. Gerçeklerle yüzleşmekten de korkmayalım! PKK, kendi yetenekleri ile ne Türkiye ile savaşabilir ne de Türkiye’yi bölebilir! Bir sorunu çözmek için önce o sorunun doğasını kavramalıyız... PKK: AB, ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İsrail, Suudi Arabistan ve bu devletlerin kuklası olan diğer ülkelerin Türkiye’yi bölmek için yürüttüğü gizli ve sinsi tüm askeri ve siyasi faaliyetlerinin toplamı ve ortak adıdır... PKK emperyalizm ve onun yerli işbirlikçilerinin kirli yüzünü yansıtan bir mercektir! PKK yedi düvelin ta kendisidir!

Kimse endişe etmesin! Kurtuluş Savaşı’nın PKK’sı Yunanistan nasıl kaçacak delik aradıysa, bugünün PKK’sı da aynı kaderi yaşayacaktır...

Bu topraklarda Mustafa Kemal’in Mehmetçik ruhu taşıyan Ordusu’nu kimse yenemez...

Yedi düvel bir araya gelse bile...

Hodri meydan!

Soner POLAT - 28 Ağustos 2015 - Aydınlık

Son Yazılar