mehmet yuva3

Elveda dünya merhaba Kepler!

Okumakta olduğunuz, bu Dünyadan gazetemize ilettiğim son yazım olacak.

7 Mart 2009’da, ABD’nin Florida eyaletinde yer alan Cape Canneveral Uzay Üssünden uzaya fırlatılan ve Alman intihalci “gökbilimci” Johannes Kepler’in (1571-1630) adını taşıyan Kepler uzay aracı en nihayet beklediğimiz buluşu gerçekleştirmiştir. The Milky Way-Sütlü Yol, yani Türkçemizde Samanyolu adını verdiğimiz güneş sisteminde bulunduğu uçsuz bucaksız gök adada keşif yolculuğu yapan Kepler Uzay Aracı, birkaç milyar yıl önce kaybolan Yerküremizin büyük kuzenini Allah’ın inayeti ile buldu. Ne hikmetse samana tutkun bir halimiz var, Simon-dağını Saman-dağı, Sütlüyolu Samanyolu yaptık. Neyse biz sadede gelelim; Bulunan yeni kürenin batini sırlar dünyasındaki ismi “El-Dünya El-Semaviye El-Sanıya” (Semadaki İkinci Dünya). Ancak NASA, aramızda mutabık olduğumuz gizli ittifaka maalesef riayet etmemiş, bu keşfi dünyanın tümüyle paylaşmış ve batıni orijinal ismini zahiri bir isimle değiştirerek ismini Kepler 452b koymuştur.

Reenkarnasyon nazariyesine binaen bu dünyaya özel bir görevi ifa etmek için ışınlanan bendenizin en önemli amacı Kepler uzay aracı vasıtasıyla yenidünyanın yerini tespit etmek ve kıyamet gününün şiddetli azabına maruz kalmaktan imtina edilecek ahir zaman iyi insanları oraya taşımaktır. Özetle, Armegeddon (Ateşin Zaferi-Kıyamet Günü)’ne az bir müddet kala Nuh’un sorumluluklarını yerine getirmek. Beni bu haliyle Y-Nuh olarak telakki edebilirsiniz. Y-Nuh’un gemisi Cudi dağına oturduğu iddia edilen tahtadan olma gemiden farklı. Bir ışık yılını bir saniyede alabilen bir özel taşıma aracı. Dünyamızla yeni yerküre zahiri Kepler452b arasındaki mesafe 1400 ışık yılı. Bunun anlamı, buradan oraya yarım saatten daha az bir süre zarfında, 1400 saniye içinde (23,3333333 dakika) taşınabileceğiz demektir. Şans oyunlarına müptela olanlara bir kıyak yapalım. Bu numaralarda derin bir sır mevcuttur. Oyunlarda seçiminizi 2, 3, 23, 33 olarak seçiniz.

Dünyamızın büyük kuzeni Kepler 452b için yolculuk hazırlıkları, Hatay’ın Saman- Dağ ilçesinde tamamlanmak üzeredir. Mübarek uzay aracımız, Allah’ın seçkin topluluğu hazır olduğunda, yolcu alımı için kerhen de olsa, yalan, dolan ve cinayet küresi Dünyamıza ayak basacaktır. Aracımızın gelişine az kala, belediyemizden, en azından inilecek mekânın temiz tutulması talep edilecektir. Dünyanın bu zaman diliminde yenidünyanın bulunmuş olması tesadüfi değildir. Bunun bir derin hikmeti ve sebebi vardır:

Barış, bir arada yaşama emsali ve huzur diyarı Hatay’ın Amik gölünü kuruttular. Kan gölüne dönüştürdüler. Farklı renk ve türde milyonlarca göçmen kuşun güzergâhına beton döktüler. Ruhu dillendiren kuş sesleri yerine Amik ovasına ruhsuz kan emici Zombileri saldılar.

Alo Fatih Küba’da patates ve yerli balık bulamazken, efsanevi devrimci Castro’nun oğlu Bodrum’da özel yatı, içkiler âlemi ve kadınlar hareminde keyif çatıyor. Görüntü almaya çalışan gazeteciye Castro’nun özel koruması yumruk atıyor. “Bazı babalar üretir, bazı çocuklar mahveder ve tüketir” sözüne uygun davranıyor.

Dünyanın medeniyet merkezi Şam’a, Bağdat’a, Anadolu’ya, Lübnan’a, Filistin’e, Mısır’a ağzı kan salyalı, donuk bedenli zombileri musallat ettiler. “Bu mahlûklar beşer kılığında iblislerdir” denildiğinde mevcut iktidar ve sözcüleri, hele ki basında köşe tutmuş cehennem zebanileri, derin analizleri ile bunlar için mazlum ve öfkeli Sünni öyküleri anlattılar.

Ülkemizin yaşadığı tüm zalimane sorunların müsebbibi ve sorumlusu olan 65 yıllık NATO’cu, ABD’ci, İsrail’ci sistemin terbiye ettiği memurlar açılım, çözüm ve analar ağlamasın yalanlarıyla, Anadolu ile Şam arasındaki mesafeyi açtılar, halklar arasındaki ilişki ve bağı çözdüler, anaları her daim ağlattılar.

Bölgemizdeki curcunayı siz çözün kardeşim. Kimin eli kimin cebinde siz bulun. Kâhin olun. Elveda Dünya, merhaba El- Dünya El-Semaviye el-Sanıya (Kepler 452b). Bu yolculukta refakat etmek isteyenler emailime yazabilir. Kıyak yapabilirim.

Mehmet YUVA - 26 Temmuz 2015 - Aydınlık

Son Yazılar