seferberlik ilan edildi2

Vatan için seferberlik!

Seçime 3 gün kaldı. Hem çok kısa bir süredir, aynı zamanda çok uzun bir süredir.

Esas olarak başarılı bir çalışma yürüttük. Değerlendirmemizi 7 Haziran’dan sonra yapacağız.

Sayın Yavuz Alogan arkadaşımızın da Aydınlık köşesinde belirttiği gibi, Vatan Partisi’nin çok gizli oyu var. Bizim de sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Sadece sosyalist çevrelerden değil, bütün partilerin tabanından (CHP- MHP- AKP- HDP ve diğerleri) çok oy gelecek. Bunun bizzat canlı tanığıyız.

Ancak bu kalan 3 gün çok kritiktir.

Vatandaşın karar vereceği günlerdir. Kararsızların karar günleridir. Bu kalan süre zarfında esas çalışma, 1 no’lu çalışma dostlarımızdan oy istemektir. Bütün çevremizi Vatan Partisi’ne oy vermeye ikna edelim. Bunun adını SEFERBERLİK koyalım.

Yurttaşlarımızın olduğu gibi dostlarımızın da kafasında soru işaretleri vardır. Yıllardır sadece baraj var diye mecburiyetten başka partilere oy veren dostlarımız bu seçimde gönül rahatlığı ile Vatan Partisi’ne oy verebilirler. Gönüllerdeki partiyi seçmelerini, oy vermelerini anlatalım. Vatan Partisi’nin 4-5 maddelik kısa başarılarını sabırla anlatalım, kesin sonuç alınacaktır.

Vatan Partisi; 46 yıllık mücadelesiyle, dik duruşuyla, kararlılığıyla, kendini milletin davasına adamış deneyimli ve birikimli kadrolarıyla halkımızın gönlünü fethetmiştir. Vatan Partisi emperyalistler tarafından teslim alınamayan tek partidir.

Vatan Partisi geleceği olan tek partidir. Vatan Partisi birleştirici olan tek partidir. Milliyetçilerin, halkçıların, sosyalistlerin ortak partisidir ve oy verecekleri tek partidir. 8 Haziran’dan sonra bütün partiler krize girecek. Bugünden yapacağımız yatırım, geleceğimize yapılacak büyük yatırımdır.

Bugünden itibaren; bütün üyelerimiz ve vatan partisine oy verecek bütün dostlarımız seferber olacağız. 24 saat çalışacağız. Birini aramadık mı rahatsız olacağız.

Kalan 3 günümüzü;

Türkiye çapında bütün tanıdıklarımızın listesini oluşturalım. Unutmamak için liste yapalım.

Aklımızdaki, ajandamızdaki, cep telefonumuzdaki, sosyal medyadaki tanıdıklarımızı kağıda dökelim.

“Şu nasıl olsa vermez, aramama gerek yok” demeden herkesi ama herkesi telefonla, sosyal medya v.b. iletişim yollarıyla aramaya başlayalım.

Aile çevremizi, akrabalarımızı, komşumuzu, eski ve yeni arkadaşlarımızı, öğretmenimizi, öğrencimizi, patronumuzu, okul arkadaşımızı, kim varsa, hiç kimseyi atlamadan aramaya başlayalım. Aramak için birbirimizi uyaralım, denetleyelim ve yarışalım.

Herkesin elinde yüzlerce, binlerce oy isteyeceği dostlar listesi olmalı. Bu, sonuç alıcı bir çalışma olduğu gibi, kolay bir çalışmadır.

Her üye bir örgüttür, örgüt gibi çalışacaktır.

Her dost bir örgüttür, örgüt gibi çalışacaktır.

Yüz bin kişinin bu şekilde seferber olduğunu düşünün. Sadece kalan 3 gün için.

Vatanseverlikte yarışacağız, Devrimcilikte yarışacağız.

Düşmana inat YAPARIZ!

Rapor: Ben bu çalışmaya üç ay önce başladım, ancak yoğun çalışmaya başlayalı iki hafta oldu.

Listemde oy isteyeceğim dostlar 187 kişi.

Vatan Partisi Ankara İl Yön. Kur. Üyesi
Hasan YILDIZ - 04 Haziran 2015 - Aydınlık

Son Yazılar