ukrayna rusca haritasi2

Ukrayna böyle işgal ediliyor!

Batı Ukrayna'yı tamamen bir kolonyal bölgeye çevirmeye hazırlanıyor.

Darbeyle iktidara gelen hükümet, onayladığı yeni bakanlarıyla Batı‘nın garnizonu haline getirilecek.

Yeni hükümette üç isim göze batıyor :

1. Natalie Jaresko: 49 yaşında. Jaresko'ya maliye bakanlığına getirildi. Amerikan vatandaşı olan Jaresko'ya bakanlığa getirilmek için çakma Ukrayna vatandaşlığı verildi. Jaresko'nun Ukrayna'da ABD'nin çıkarlarını gözetmek için yerleştirildiği apaçık ortada. Zira; o aslında Amerika Dışişleri Bakanlığı'nda görev yapan Ukrayna'lı bir göçmen ailenin kızı. Jaresko Harvard mezunu ve Ukrayna'da Horizon Capital'ın kurucularından.

2. Aivaras Abromavicius: 39 yaşında. Yeni Ekonomi bakanı. Litvanyalı. Daha önce merkezi Stockholm'da olan bir yatırım bankasının ortaklarından. ABD'den üniversite mezunu. Fakat Stockholm'deki faaliyetleri, onun ABD ve AB tarafınca kurulacak Ukrayna'da yeni sömürge ülkenin AB ayağı için görev alacağına işaret ediyor.

3. Aleksander Kvitaşvili: 44 yaşında. Ukrayna'da Sağlık Bakanı olacak. Gürcistanlı ve Gürcistan'ın eski Sağlık Bakanı. O da diğer iki yabancı asıllı bakanlar gibi ABD'de okudu. ABD'de sağlık sektöründe yöneticilik yaptıktan sonra Gürcistan'da görevlendirildi.

Ukrayna halkı farkında olmayabilir ama, Ukrayna şu anda işgal edilmiş durumda.

Ukrayna’yı artık seçilmiş bir hükümet değil, yerel diktatörlerden de beter sömürgecilerin atadığı taşeron garnizon komutanları yönetecektir.

Atilla COŞKUN - 05 Aralık 2014 - Odatv

Son Yazılar