koyunlar oy kullanir2

10 Ağustos’daki Sanduka!

Yazmaktan usandık. Kimilerin anlayacağını sandık.

Anlamayanların anlamamaktaki ısrarını anlamakta güçlük çektiğimiz için bir kez ve de son kez yineleyelim ki, 10 Ağustos’daki sandık, seçim sandığı değildir.

O Sandık, Cumhuriyetimizin sanduka’sı olacaktır. O sanduka’ya girecek kağıt parçaları R.T.Erdoğan’ın yok etmeyi amaçladığı Cumhuriyetimizi gömecektir.

YSK tarafından seçim sandığını sanduka’ya dönüştüren kararını hala görmezden gelenlere bir kez daha yineliyorum ki:

Bay Ekmeleddin’in adı R.T.Erdoğan’ın o sanduka’dan çıkmasını sağlamak için bulunmuştur.

Bay Ekmeleddin, adı gibi ekmel (kusursuz) olabilseydi kendisinin araç olarak kullanıldığını anlar, R.T.Erdoğan’ın YSK mancınığı ile havadan Çankaya’ya uçurulduğunu görür, figure olmaktan vazgeçer kişiliğini koruduğu gibi Çankaya’nın işgale uğradığının da canlı kanıtı olabilirdi.

Türkiye’yi tanımayan, yakın tarihini okuyup ya da yaşayıp öğrenmemiş olan bu saygıdeğer yabancı uzman’ın sokaklarda dolaşarak omuz okşayarak seçimi kazanacağını sanması ve ona oy veren gafillerin de R.T.Erdoğan’da kurtuluşu o kişide görmesi, BOP’un nemenem menhus tasarım olduğunu ve ülkemizdeki hainler aracılığıyla uygulamaya konulduğunu halâ anlamamaları, 10 Ağustos’daki sandığın sanduka’ya dönüşmesine katkı sağlayacak.

Böyle biline çare buluna.

Ali Nejat ÖLÇEN - 02 Ağustos 2014

Dünya48'in Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Konusundaki Görüşlerini Okumak İçin Tıklayın!
Dünya48 - Sevr'in Yıldönümünde Büyük Tuzak ve Devrimci Çözüm!

Son Yazılar