bessam abdullah225 

Cihad evliliği!

Türk okurlarım yazacaklarımdan şüphe duyabilirler.Bunu gayet doğal karşılarım.

Çünkü okuyacaklarınızın ne mantıkla, ne de vicdanla açıklanabilir bir yanı yoktur. Dünyanın hiçbir toplumu, bu kadar sapık bir zihniyeti ve hayat tarzını kabul etmez.Hiçbir din, bu tarz bir yaşamı telkin etmez.Suriye Ordusu’nun, yerli ve yabancı tekfirci cihatçılardan temizlediği Kuseyr kentinde yakaladığı teröristlerin ve yabancı uyruklu kadınların anlattıkları kan dondurucu niteliktedir.Lübnan-Suriye sınırında yer alan Kuseyr kenti, stratejik önemde bir bölgeyi kontrol eden önemli bir yerleşim birimidir. Kuseyr terör örgütleri için, Suriye’nin iç kesimleri,Şam vilayeti ve sahil bölgesini besleyen toplanma ve sevkiyat merkeziydi. Ayrıca Lübnan üzerinden Suriye’ye gönderilen militan ve silahlar için merkezi bir üs konumundaydı. Suriye ile dış dünyayı koordine eden bir güzergah görevini görüyordu.

Orayfi’nin fetvası!

Bu bölgeyi uzun bir zaman işgal eden maaşlı terör mensupları, burada mevcut olan yerli ve yabancı cihatçıların cinsel ihtiyacını karşılamak amacıyla Suriyeli, Tunuslu,Mısırlı ve Körfez emirliklerinden onlarca kadını “cihat için savaşan kahramanlar” için seferber ettiler. Suudi fetva şeyhi Muhammed Orayfi’nin “ilahi” emirlerine uyan erkek ve kadın onlarca “mümin,” cihat eden kardeşleri için kızlarını veya kendilerini bu cinsel gayeye sunmuşlardır. Dul, evli, boşanmış veya bekar onlarca kadın, bu uğurda seks köleleri olarak kullanılmışlardır. Bu şeyhin fetvasına göre cinsel ilişkiye girecek kadının 14 yaşından büyük olması, dul, boşanmış veya kocasının bu iş için rızasını almış olması gerekmektedir. Fetvaya göre, “mümin” kadınların cennete girebilmeleri için bu “kutsal” görevi yerine getirmeleri şartmış. Cinsel ilişkiye girecek olan kadın ve erkek mücahitler, birkaç saatliğine beraber oluyorlar. Mücahit kadın günde üç veya dört erkekle beraber olmaktadır.

El Cezire muhabiri cariye yapıldı!

Suriye ordusu tarafından sorgulanan bu şahısların dışında, ülkelerine geri dönebilen birçok kadın ve aileleri televizyonlara çıkarak,seks cariyeleri olarak nasıl istismar edildiklerini anlattı. Ayşe adında 14 yaşında Tunuslu bir kız çocuğu ile 16 yaşındaki Rahma, bazı kadınların “İslam”, “Cihat”, “Cennet” ve “Kafirlere karşı görevler” adı altında çalışmalar yürüttüklerini, Suriye’de cihat eden kardeşleri için kadın topladıklarını, bunu Allah için yapmanın her Müslümanın görevi olduğunu anlattıklarını, bundan etkilendiklerini, ayrıca yapılacak ödemenin aileleri için gerekli olduğunu ve işi kabul ettiklerini ifade ettiler. Cinsel ilişki esnasında yüzlerindeki peçenin kalması gerektiğini söyleyen Tunuslu kadınlar, zamanla Cihatçılar tarafından kötü kullanıldıklarını ve hayvani şehvetlere mecbur edildiklerini beyan ettiler.

Bir başka olay, Katar’dan yayın yapan maruf ElCezire televizyonunun bayan muhabirinin başından geçti. Bayan muhabir, Halep’in kuzeyinde bazı yerleri işgal etmiş olan El Nusra Cephesi militanlarının tesis ettiği “yerel demokratik yönetimleri” yerinde incelemek için, Türkiye üzerinden bölgeye gider. El Nusra terör örgütünün bölge emiri olan komutan, bayan muhabire militanlarının yardımıyla tecavüz eder ve kadını uzun süre zorla cariyesi olarak kullanır. Katarlı yetkililerin müdahalesiyle serbest kalan kadın muhabir, basın yoluyla kamuoyuna yaşadığı dehşeti anlatır. El Nusra önce yalanlar,daha sonra bayan muhabirin El Nusra emiri ile isteyerek cinsel ilişki yaşadığı yalanını yayar.

İhvan’ın duyurusu!

Kuseyr kentinde ele geçen belgelerde,erkeklerle ilişkiye giren kadınların listesi ve hangi kadının kaç erkekle ilişki yaşadığı, en çok ilişki yaşayan kadına verilen ödüller düzenli olarak kaydedilmiş. Benzeri bir çirkeflik Muhammed Mursi’yi destekleyen ve günlerdir Rabiatül Adaviye’de protesto eylemi yapan grupların yayınladığı duyuruda görülmüştür. Duyuruda, “Alana gelen ve evli olduklarını ibraz eden çiftler, 20 Mısır cinahı karşılığında, cinsel ihtiyaçların giderilmesi için özel olarak tahsis edilmiş odalarda,yarım saatliğine bu ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılayabilirler” denilmektedir.İslam dini hayadır, ardır. Hz. Muhammed bunu şöyle ifade etmiştir: “Her dinin bir ahlâkı vardır. İslam dininin ahlakı hayadır (ar, namus, şeref)...”

İslam dinini bu kadar ayaklar altına alan,rezil kepaze eden bu mahluklar Obama,Netanyahu ve erkanı ile Cihat evliliği mi yaptılar? Obama, Natanyahu ve şürekası için seks cariyeleri olmayı kabul edecek kadar ahlâk yoksunu olan bu sevgi ve ahlâk düşmanı katiller için meşhur bir atasözümüz var: “ Utanman, arlanman yoksa istediğini yapabilirsin”. Utanma ve arlanmadan yoksun olan bu hasta mahluklar, “cihat evliliği” dahil bütün fetvaları mubah kabul ederler.

Bessam Abu ABDULLAH - 18 Temmuz 2013 - Aydınlık

Son Yazılar