fetullah gulen papa hediyesini alirken225 

Demokles’in Kılıcı : Fethullahçı Çete, Kozinoğlu ve Deniz Feneri e.V.!

Beklenen Fethullah Gülen Belgeseli – 9 ay gecikmeli olarak – Alman devlet televizyonu WDR’de (Westdeutscher Rundfunk) dün nihayet yayınlandı.

Belgeselde, Fethullahçı çetenin Türkiye’deki antidemokratik uygulamalarının yanı sıra uluslararası faaliyetleri de kısmen teşhir ediliyor.

Gazeteci Cornelia Uebel ve Yüksel Uğurlu’nun hazırladıkları “İmamın Sessiz Ordusu: Fethullah Gülen Hareketi ve İlişkiler Ağı” adlı belgesel, 25 Haziran 2012’de son anda yayından kaldırılmıştı. Böylece Alman televizyon tarihinde bir ilk yaşanıyordu. Yayınlanmasına sadece birkaç saat kala, belgesel yayından kaldırılıyordu.

Türkiye Gençlik Birliği Almanya olarak, güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre, WDR’de yayınlanmayan birinci Fethullah Gülen belgeseli son derece sertti. Belgeselin 15 Nisan 2013 tarihli yayınlanan versiyonu yumuşatılmış şeklidir.

Belgeselin yayınlanmayan ilk versiyonunun yayınlanması – her fırsatta ABD çıkarlarını savunan ve en son Amerikan İç İstihbarat Teşkilatı FBİ ile ortak çalışmaları FBİ sitelerinden duyurulan – Fethullah Gülen tarikatının Almanya’da da yasaklanmasını gündeme getirecekti.

Almanya, AKP içinde de son derece güçlü olan F tipi örgüte açıkça şu mesajı veriyor: “Yasadışı eylem ve söylemlerinizden haberdarız. Ya bizim dediklerimizi yaparsınız, ya da size Almanya’yı dar ederiz.”

Buraya dikkat: Alman savcıların tespitlerine göre, AKP’ye kadar uzanan “Yüzyılın skandalı, Deniz Feneri e.V. skandalı” da cabasıdır!

Unutulmaması gereken bir diğer önemli ayrıntı ise, MİT üst düzey yöneticisi Kaşif Kozinoğlu’nun Tayyip Erdoğan’ın İsviçre’deki gizli banka hesaplarının Alman İstihbarat Servisi BND’nin elinde olduğu bilgisidir.

Türkiye Gençlik Birliği Almanya olarak ilan ediyoruz: Yıkılacaklar ve yargılanacaklar! ABD’nin truva atı, Fethullahçı çete dağıtılacaktır.

Türk Milletine ve Atatürk Devrimlerine karşı savaş yürüten BOP’un bir avuç işbirlikçisi, Cumhuriyet yargısı önünde hesap v erecektir.

Beyhan YILDIRIM - 21 Nisan 2013
Türkiye Gençlik Birliği Almanya Genel Başkanı

Türkiye Gençlik Birliği Almanya

Hohenstaufenstr. 7, 10781 Berlin

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: 030 99 00 58 79

Son Yazılar