Kamyon Millet'i Uyandırdı...TSK'ya Karşı İhbar Yağıyor

Koca bir kamyon el bombasının yakalanması ile birlikte millet TSK'nın melanet yüzünü daha net görmeye başladı.

Köşeleri tutanlar; "Yürüyen Ümraniye" yorumları yaparken; TSK'nın nasıl Millet'e karşı darbe hazırlığı içinde olduğu ve bunun için kamyon dolusu el bombasını bir şehirden diğerine nakletmekten çekinmediği bir kez daha ortaya çıktı.

Bu gelişmeler Millet'in gözünü de iyice açtı ve silahlı bir örgüt olan TSK'nın çeşitli yerlerdeki faaliyetlerine yönelik yağmur gibi ihbarlar yağmaya başladı.

Kamyonun yakalanması ile ilgili haberin altına yapılan yorumlardaki ihbarlar korkunç...bu örgütün elinde uçak fabrikası bile olduğunu iddia edenler var...

İşte bu tüyler ürpertici ihbarlardan bir kaçı...

*****
cem ece : ben dün mamaktan geçerken gördüm askerler eğitim yapıyordu, bunun altında bi iş olmasın sakın:))... ne günlere kaldık yaaa, asker bomba taşıyo diye şüphe duyuluyor, sanki yunan askerinden söz ediliyor...

*****
Mustafa Küçüktekin: Buradan ihbar ediyorum. TSK nin Eskisehirde savas ucaklari var, Polatlida tanklari var, Güneydoguda askerin elinde tüfekler var yakalayin hepsini

*****
Sertan Güler- söylemi yazmaliydi acaba KAMYONUN üzerinde??
ben askeri muhimmat tasiyorum haber yapmak istiyenler buyrun haber yapsin;)))
yada ?asker muhimmati nasil sevk etmeli aralarinda bilen varsa desin de hapimiz ögrenelim??belediye arabalarindami tasiyacaklardi?yada polis arabalari nasil olurdu;)))

*****
Akıncı Talatpaşa: BENCE ASKERDE BİR SÜRÜ SİVİL PLAKALI POLİS ARACI VAR VE ONLARI DURDURUP KARAKOLA ÇEKSİN SAVCIYA HABER VERİLSİN .BASIN VE TV YEDE HABER VERİP.EMNİYETE AİT KALEŞNİKOFLU SİLAHLI ADAMLAR VE SERİ NOSU SİLİNMİŞ BOMBALAR BULUNDU DİYE HABER YAPSIN.BU BU DEMEK OLUYOR.YAZIKLAR OLSUN SİZLERE .

*****
Haluk Siha:

Ben olacakları anlatayım:
-Polis askere sorar: "Araçta ne var?"
-Asker: "mühimmat var, Özel Kuvvetlere gidiyor"
-Belgesi nerede peki?
-Aha burada.
Ertesi gün malum gazetede: İşte askerin yutmaya çalıştığı o belge!.. "Kamyon" darbe planını tüm ayrıntılarıyla açıklıyoruz...

*****
Kartal Bulut: ihbar ediyorum 1.orduda çok sayıda tank ve mühimmat var :)
ne hale düştü memleket..
*****
Mevara Keder: TSK yumurta ve domates işiyle uğraşmalı herhalde. neredeyse "GENELKURMAY BAŞKANININ BELİNDE SİLAH VAR!" diye yırtınacaklar :)))

*****
Cihan Ersöz: sincan civarında tanka benzer araçlar gördüm. tel duvarlar arkasında druyorlardı ama, ne olur ne olmaz; darbe için kullanılabilir korkusu içindeyim. İhbar sayılır ve tanklar aranırsa çok sevineceğim. Lütfen; ne olur bu gece rahat uyumak istiyorum.

*****
Nihal Yağcıoğlu: Kışlaları basın efendim, orda daha çok mühimmat var.

*****
Angoralı: YAKINDA BU HUKUMET TURKIYE CAPINDA ECZACILARIDA ICERI ALIRLAR BOMBA YAPMASINI BILIYORLAR DIYE

*****
Okan Erciyes: ben demiştim bu ergenokoncuların elinde F-16 fabrikası bile var diyede kimse inanmamıştı...:)

*****
Yaşar Öz: yakında bir haber stv de çıkacak:_evet sayın dinleyeler aldığımız bir habere göre etimesgut zırhlı birliğinde tank görüldü.tankların motoruda çalışıyordu.teldeki nöbetçilerin elinde de tüfek vardı.flaş flaş flaş!!

*****
Uğur Banoğlu: ARTIK UZATMA AKP BU İŞİ KISA YOLDAN HALLETMEN İÇİN BİR ÖNERİM OLACAK. BENDEN GİZLİ TANIK OLARAK FAYDALAN, BU İYİLİĞİ BABAN YAPMAZ! DİNLE. HEMEN HER İLDE, KIŞLA ADI VERİLEN,İÇİNDE BİNLERCE ÜNİFORMALI VE ELİ SİLAHLI İNSANIN BULUNDUĞU YERLER VAR.ONLARDAN ŞÜPHELENİYORUM.GÖNDER SAVCILARINI, SUÇ ÜSTÜ YAP!

*****
Murat Uysal: Aaaa olamaz nasıl asker silah taşır. Asker dediğin: sebze,meyve, yumurta, gazete, çöp vb taşır. Askerin silahla ne işi var... Ayıp ayıp . Hiç asker silah taşır mı? Sınırda da ellerinde güllerle, marullarla beklemelerı lazım. Teröristlerede kek ve pasta atarlar. Ayıp ayıp silahla askerin ne işi var

*****
Erkan Kıckine: flaş flaş flaş tsk'ya ait olduğu sanılan kışlada 100 adet tank 50 adet uçaksavar ve 100 adet f 16 yakalandı. flaş flaş flaş :)

*****
Mehmet Oktar: Yakinda bunlar guney deniz saha komutanligini basip cok sayida firkateyn bulurlarsa sasirmamak lazim!..

*****
Doğrucu Mahmut: BEN DE BİR İHBARDA BULUNMAK İSTİYORUM! ISTANBULDAKİ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞINDA ZIRHLI ARAÇLAR VAR! HATTA ASKERLERİN TÜFEKLERİ VE MERMİLERİDE VAR! GALİBA BÜTÜN TUGAY HATTA KOLORDU ERGENEKONCU.

*****
Aykut Duygan: Savcılar görev başına. Türk Silahlı Kuvvetleri sınır bölgesinde silah ve bomba bulunduruyor. Gizli tanıkların dediğine göre ellerinde tanklar bile varmış. Hatta bunları teröristlere karşı kullanacaklarmış. Demokraside teröriste silah çekmek olur mu? Nerde bu adalet!

11.03.2010 - Açık İstihbarat

http://www.acikistihbarat.com/

Son Yazılar