akp_israil_kol_kola225

AKP Suriye'ye Karşı İsrail'le Kolkola!

AKP'nin Suriye'ye karşı "en kahraman Rıdvan"lığı , AKP'nin yaverleri tarafından, "One Minute" tiyatrosunun bir uzantısı olarak da pazarlanmaya çalışılıyor.


AKP'nin , Suriye üzerinden İsrail'in planlarını da bozduğuna inanmamızı bekliyor bu yaver tayfası.

Halbuki, klasik bir küresel Gladio operasyonu olarak, zamanında Yugoslavya'ya yapılanların neredeyse birebir tekrarı olarak inşa edilen Suriye operasyonunda İsrail de üzerine düşeni yapmakta.

Küresel Gladio burada da, "mağdur bul, mağduru öldürt, mağduru silahlandır, zalimi düşürt" denklemini adım adım uyguluyor.

İsrail'in Suriye cephesindeki rolünden emin olmak istiyorsanız Haaretz'de İsrail Savunma Bakanı Barak'ın şu sözlerine bakın:

"Esad ailesi ; İranlıların ve Hizbullah'ın yardımı ile kendi insanlarını katlediyor ve bütün dünya izliyor"


Başbakan Netanyahu'nun Likud partisinin üst düzey yöneticilerinden Ayoob Kara, 9 Haziran'da İsrail Radyosuna verdiği demeçte, Esad'ın kendi insanlarına karşı kimyasal silah kullandığı tezini tekrarladı.

Ve Kara bu röportajda bir cümle daha sarfetti:

"İsrailli doktorlar, Türkiye-Suriye sınırında yaralı Suriyelileri tedavi ediyor"

Batı basınında, Türkiye'nin sınırının CIA üssüne dönüştüğü ve sınırdan silah transferlerinin CIA kontrolünde gerçekleştiği yolundaki haberlerle yanyana koyduğunuzda;

İsrail'e kafa tutuyor numarası yapan en kahraman Rıdvanların arka planda nasıl bir işbirliği içinde oldukları bir kere daha ortaya çıkar.

Bütün bu büyük oyun içerisinde olan, NATO'nun hedefleri için kurban edilen genç pilotlara olur.

NATO'ya gireceğiz diye binlerce askerini Kore'de şehit veren ülke, bir iki evladını daha heba etmiş çok mu?

Açık İstihbarat - 04 Temmuz 2012
http://www.acikistihbarat.com/

Son Yazılar