aydinlik_7aralik2011_onlar_saldirdikca_2_225

Onlar Saldırdıkça Biz Büyüyoruz!

Yolumuz açık!

Baktılar ki Aydınlık büyüyor, serpiliyor. Dediler önlememiz lazım. Ne yapalım? Malum olay. Gazetenin sahibini Ergenekon’dan alalım. Yetmez asıl İşçi Partisi var. Oradan da üç yönetici...


İşte asıl sorunları tam da burada başlıyor. Manşetimizin altına bakın. Genel Müdürümüz Mehmet Sabuncu polisler tarafından götürülürken yüzünde beliren ifade sayfalarca yazıya bedeldir. İşçi Partisi ve Aydınlık, her saldırıdan güçlenerek çıkıyor. Onlarsa kaçınılmaz sona birkaç adım daha yaklaşmış oluyorlar.

Ne sarmal değil mi?

19 Ağustos’taki operasyondan sonra matbaamızı kurduk. Şimdi de bakın ne oluyor. Geçen hafta 60 bini geçtiğimizi duyurmuştuk. Mehmet Sabuncu’ya ve elbette okurlarımıza müjdemizi şimdiden verelim. 70 bini 80 bini geçmeye hazırlanıyoruz! Sözünü ettiğimiz gazete Aydınlık’tır. Rakamların etkisi ona göre ölçülecek.

Başa çıkamayacaksınız. Aydınlık kalesi büyüdükçe büyüyor.


Zaman hızlı akıyor ve aleyhinize işliyor. BOP Eşbaşkanlığındaki çatırtıları sağır sultan bile duyuyor. Artık önce siz mi deliğe süpürülürsünüz, yoksa efendileriniz de sizle beraber mi gelir? Soru bundan ibarettir.

ABD can havliyle abanıyor. Abandıkça da seçeneksizliği daha çok sırıtıyor. Eşbaşkanlığın önüne koyduğu görevler yapılamıyor. Suriye’de olmuyor, Kuzey Irak senaryolarına dönüyor. O duvardan bu duvara çarpıp duruyor.

Türkler geçen yüzyılın başındaki saldırıdan bir devrimle çıktı. Yüz yıl sonraki ikinci saldırıya daha büyük bir yanıt geliyor.

Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
Serhan BOLLUK - 07 Aralık 2011 - Aydınlık

http://www.aydinlikgazete.com/

Son Yazılar