Bunlara Oy Verecek Misin Hala ?

Siyasetle ilgilenen herkes gibi günlerden beri şu anda mecliste bulunan ve seçime hazırlanan partilerin ve milletvekili adaylarının neler yaptığını,neler söylediğini irdeledim.Ve kararımı verdim.Ben bu partilere ve adaylarına oy vermem.

Yoksa siz,Ergenekon tertibinin savcılarına,Libya’ya asker gönderenlere oy verecek misiniz hala?


PKK’lı teröristleri Habur Sınır Kapısı’ndan ülkemize sokanlara,o teröristlerin avukatlığını yapanlara oy verecek misiniz hala?

Büyük Ortadoğu Projesi’nin eşbaşkanlarına, oğluna gemicik alanlara,kızına pırlantacı dükkanı açanlara,damadını genel müdür yapanlara oy verecek misiniz hala?

Anayasamızın değiştirilemez maddelerini kaldırmaya kalkanlara yine Anayasamızın 66.maddesindeki TÜRK kelimesi çıkartılsın diyenlere oy verecek misiniz hala?

Yerel yönetimlerde özerklik şartını kaldıracağız diyenlere, Tekke ve Zaviyeler yeniden açılsın diyenlere,’Ben Atatürk ilkelerinin bekçisi değilim’ saçmalığını söyleyenlere oy verecek misiniz hala?

En az elli Fethullahçıyı partisinden aday gösterenlere,Patronlar Kulübü TÜSİAD’ın yirmi üyesini yine partisinden aday gösterenlere oy verecek misiniz hala?

Amerikan işbirlikçilerine,Avrupa Birliği’nden beslenenlere,Sorosçulara,Haçlı ordusunu destekleyerek Libya’da Müslüman kardeşlerimizin öldürülmesine yardım edenlere yani Natoculara oy verecek misiniz hala?

“Paran varsa tedavi olursun”,”ananıda al git ulan”,sanat eserine “ucube” diye konuşanlara oy verecek misiniz hala?

Bütün sınavlarda üçkağıtçılık yaparak binlerce gencimizin geleceği ile oynayanlara,teröristleri seyredenlere,öğrencilerimizi dövenlere,üreticiyi tüketenlere,çiftçiyi bitirenlere oy verecek misiniz hala?
27 Mayıs Devriminden utanıyorum diyen genel başkanlara, evrakta sahtecilik yapan genel başkan yardımcılarına oy verecek misiniz hala?

Tefeciye,tüfeciye,hortumcuya,dolar ve borsa vurguncularına,yabancılara toprak satanlara,vatanımızın birikimlerini özelleştirenlere,çocuklarımızı korumayanlara,kadınlarımıza eşitlik sağlamayanlara oy verecek misiniz hala?

Ülkemizin düşünen beyinlerini, yıllarca dağlarda PKK ile mücadele eden kahraman askerlerimizi ceza evine atanlara,yavru vatan Kıbrıs’ı peşkeş çekenlere,mason derneklerine üye olduğu söylenenlere,ülkemizdeki Amerikan karşıtları ile mücadele edenlere,kukla devletin kurulması,Cumhuriyet’imizin vurulması için çalışanlara oy verecek misiniz hala?

Çok eşlilik herkesin hakkıdır diye konuşan zihniyete,kutsal dinimizi siyasete alet eden siyasetçiye,ikinci Cumhuriyetçilere,Doğu PERİNÇEK’in afişlerinden,pankartlarından bile korkarak, yırtanlara oy verecek misiniz hala?

Sizin hakkınızda bir şey söylemek elbette benim haddimi aşar.

Ama huzurunuzda yenim ederim ki bunlar benden oy alamaz.
Benim oyum Cumhuriyet Güç Birliği’ne.
İzmir 2.Bölge’de Doğu PERİNÇEK’e.
Haydi Kemalist arkadaş durma ayağa kalk.
Yalana, talana, vurguna, soyguna, yukarıda yazılan her şeye dur demek istiyorsan sende bize katıl.
Senin yanın bizim yanımızdır.
Bizler Atatürk’te birleştik.
Tam bağımsız Türkiye için geliyoruz.
Duruşumuzu açıkladık;
Kemalist Devrim tamamlanacak.
Devrim kanunları uygulanacak.

Mustafa Kemal TIĞCIOĞLU - 29 Mayıs 2011 - İlk Kurşun

Son Yazılar