"Allah'ın Kasetlerinde Bunlar Var!"

"Allaha ve son din-i İslâm'a inanan herkes Cenab-ı Hakkın her  daim hazır ve nâzır olduğunu bilir ve de her şeyin kayda alındığına iman eder. Kişiye mahsus Kiramen Katibinin ya da Hafaza Meleklerinin herkesin her anını kayda aldığı bize hem ayeti kerime hem hadisi şeriflerle  bildirilmiştir."


Buradan hareketle günü ve zamanı gelince yani büyük hesap gününde bu kayıtlar ortaya çıkacak ve  şu olaylar meleklerin kayıt belgeleri ve şahitliği ile ortaya dökülecektir :

1) Rahmi Koç'un, "Tayyip Erdoğan'ın 1 milyar doları var, nereden buldu"  beyanının gerçek olup olmadığı netleşecektir.

2) Telekom'un, gelirleri karşılığında Lübnanlı Arap Hariri'ye peşkeşi çağrıştıran satışında bir şeylerin dönüp dönmediği ve gizli ortağın olup olmadığı aydınlanacaktır.

3) Varyap ve Uzunlar gibi TOKİ'nin bütün kaymak işlerini alan büyük müteahhitlik firmalarının gizli ortağının olup olmadığı açıklığa kavuşacaktır.

4) Duble yol inşaatını yapan bazı firmaların gizli ortaklarının olup olmadığı belli olacaktır.

5) İstanbul Belediyesi başkan danışmanının evindeki kasada bulunan nakit milyon dolarların gerçek sahibinin kim olduğu  ortaya çıkacaktır.

6) İsviçre, Katar ve Dubai bankalarında şifreli hesabı olan devlet büyükleri afişe olacaktır.

7) Bir devlet büyüğünün oğluna Boğaz'da birkaç milyon dolar  nakit bastırıp işyeri satın alan işadamının kimliği ve o evi neyin karşılığında aldığı belli olacaktır.

8) Özelleştirme kapsamında devletten şahıslara  geçen bazı KİT'lerde gizli hissedarlar olup olmadığı aydınlanacaktır.

9) Spekülasyon konusu olan medyadaki  gerçek büyük gizli  patron olayı açıklığa kavuşacaktır.

10) AKP'de resmi  nikahsız  olarak  hangi ismin  bebek sahibi olduğu belli olacaktır.

11) TBMM'de hangi sözde muhafazakar milletvekilinin sekreterleri ile imam nikahlı oldukları aydınlanacaktır.

12) AKP kurulurken İstanbul'da bir araya gelen Büyük Yahudi Önder ADL Başkanı Abraham Foxman'la Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül'ün böyle bir süreçte bu görüşmeyi neden yaptıkları  ve  herhangi bir garanti verip vermedikleri açıklığa kavuşacaktır.

13) Namık Kemal Zeybek'in önceki gün Bayburt'ta açıkladığı gibi, kendini ziyarete gelen ABD Elçiliği Siyasi Müsteşarının AKP kurulmadan önce ülkesinin Tayyip Erdoğan'a açıktan destek olacağını ve onun adına kendisi gibi bazı isimleri AKP için ayartmaya kalkma gerekçelerinin ne olduğu ortaya dökülecektir.

14) ABD ve AB'nin Tayyip Erdoğan'a verdiği sınırsız desteğin gerçek sebebi aydınlanacaktır.

15) Dünya Yahudi  Konseyinin Musevi olmayan tek isme yani Tayyip Erdoğan'a verdiği Cesaret Madalyasının hangi hizmetin karşılığı olduğu ya da niçin  verildiği Yüce Yaradanın kayıtları ile açıklığa kavuşacaktır.

16) ABD Başkanı Bush'un  milletvekili bile olmayan Tayyip Erdoğan'ı teamülleri çiğneyerek  Beyaz Saray'da niçin ağırladığı ve bağrına bastığı ve de bunun bir karşılığının olup olmadığı belli olacaktır.

17) Ergenekon tezgâhı ve ayarlamalarında kimlerin perde gerisinde olduğu açıklığa kavuşacaktır.

18) Barzani'ye devlet kurma sözünün gizlice verilip verilmediği ortaya çıkacaktır.

19) Türkiye'nin Kerkük'ten neden vazgeçtiği belli olacaktır.

20) Kıbrıs'ın peşkeşi  ve Ermenistan'ı kucaklama için yapılan bütün pazarlıklar ortaya dökülecektir.

21) Başbakanlık Özel Kalem uhdesinde bulunduğu iddia edilen  dinleme araçlarının ortam dinlemesi yapıp yapmadığı ve yaptı ise kimleri izleyip dinlediği  belli olacaktır.

22) İddia edildiği gibi Dolmabahçe buluşmasında Yaşar Büyükanıt'a önüne dosya konup konmadığı ortaya çıkacaktır.

23) Bizzat Başbakan'ın 20 milyar dolar kaçak var deyip hedefe oturttuğu akaryakıt kaçakçılığının birden neden ve nasıl gündemden düştüğü aydınlanacaktır.

24) Suudi Kralı ve diğer şeyhlerin Abdullah Gül ile Tayyip Erdoğan'a servet değerinde hediyeler verip vermediği netleşecektir.

25) Kürtlere özerklik için ABD ve AB'ye söz verilip verilmediği ortaya çıkacaktır". Alıntı

Sefa M. YÜRÜKEL - 12 Mayıs 2011 - Anafor

Son Yazılar