kandere spor1 1 

Kandere Spor İzmir’in Temsilcisi!

2010-2011 Futbol Sezonu’ndan bu yana başarıdan başarıya koşan Kandere Spor,

2014-2015 Futbol Sezonu’nda U-14 Ligi 6.Grup’ta en az gol yiyerek, en fazla golü atarak, 3246 takım arasından sıyrılıp, Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde eden 18 takım arasında lider olarak yer aldı.

kandere spor2

2014-2015 Futbol Sezonu U-14 Ligi’nde İzmir, İzmir Spor, İzmir Gücü, Buca Belediye Spor, Buca Gençlerbirliği ve Kandere Spor ile temsil edildi. Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını, sadece Kandere Spor elde etti.

Kandere Spor Kulübü’nün başarılı teknik adamı Yasin Güleryüz, kısıtlı olanaklarla rağmen, disiplinli bir çalışmayla takımı Türkiye şampiyonu yapmayı hedefliyor.

Bir mahalle takımı olarak, İzmirlilerden ve belediyelerimizden gerekli desteği göremediklerini, yetiştirdikleri futbolcuları Süper Lig ve 1. Lig takımlarına transferlerden elde ettikleri para dışında gelirleri olmadığını belirten Güleryüz, gerekli transferleri yapamamalarına rağmen 18 takım arasına girmeyi başardıklarını belirtti.

kandere spor3

Güleryüz başarılarının sırrını; futbolcularının çalışma programlarına disiplinli bir şekilde uymaları, gerektiğinde her futbolcu için özel antreman programı uygulanması, futbolcular ve teknik heyet arasındaki saygı,  sevgi, futbolcular arasındaki dostluk bağlarının güçlendirilmesi ve zararlı alışkanlıklarda uzak, olabildiğince sağlıklı beslenmeye dikkat edilmesi olarak açıkladı.

kandere spor1

Kandere Spor’un şampiyon olabilmesi için, işadamlarımızı ve belediyelerimizi maddi desteğe çağıran Güleryüz, İzmirlileri maçları izlemeye ve takımı desteklemeye davet etti.

Haber : Osman Gazi OKTAY - 23 Mayıs 2015 - İzmir

 

Son Yazılar