nurullah aydin2

Şehit Kubilay’ı Anma Günü Mesajı...

YÜCE TÜRK MİLLETİ

Yüce Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğini insanlık dışı yöntemlerle ortadan kaldırmaya teşebbüs eden bir grup karşısında, onurlu bir direniş göstererek canlarını feda eden Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay ile Hasan ve Şevki adlı iki bekçimizin şehit edilişlerinin 84'üncü yıl dönümüdür.

Türk tarihin en kötü dönemleri; lanetlenmiş Arap kültür taşıyıcısı din istismarcıların masum telkinlerinin etkin olduğu dönemlerdir.

Türk Milleti demeyen, Milletimiz diyerek, Müslüman kardeşim diyerek kendilerini gizleyen Türk Milleti’ni aldatan, kanı zihni inancı bozuk dönme İslamcı görüntülü Türk düşmanlarının ihanetleri takip edilmektedir.

Türk Milletini çağdaş evrensel değerlerden uzaklaştırmaya, akıl, bilim ve sanat yerine ortaçağ Arap hurafelerini yerleştirmeye çalışan, Arapçı, İslamcı, bölücü, mezhepçi, gerici, ilkel, yalancı, hırsız tipler etkili ve yetkili güçlü olabilirler.

Türk Milleti’ni etnik kimlerle bölmeye çalışan sahte demokrasi ve milli irade havarileri unutmamalıdır ki; Türk Milleti’nin varlık ve bekasını koruyan İRADE iç ve dış hainleri, ihanetleri dün olduğu gibi bugün de yarında asla affetmemiştir, affetmeyecektir.

Türk Milli Güç Unsurları; ecdadının manevi mirasından, eşsiz zaferlerle dolu şanlı tarihinden ve asil milletinden sevgisinden aldığı güçle; dün olduğu gibi bugün de akıl ve bilime dayalı güçlü yapısıyla, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü ile millî birlik ve beraberliğin muhafazası uğrunda her türlü fedakârlığı sergilemeye, tevdi edilen görevleri başarıyla yerine getirmeye ve Yüce Türk Milleti’ne layık olabilme çabalarını sürdürmektedir.

Türk Milleti; tarih boyunca her yerde sevginin, hoşgörünün, huzurun ve güvenin, adaletin, insani değerlerin yılmaz savunucusu evlatlarınla var olmuştur. Ve öyle de olmaya devam edecektir.

Hainlerce gerçekleştirilen olayı, yıl dönümü vesilesiyle esefle kınıyor, başta Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay ile Hasan ve Şevki Beyler olmak üzere, Türk Milleti’nin bekasını, huzur ve güvenliğini sağlamak için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygı ile kahraman gazilerimizi şükranla anıyoruz.

Nurullah AYDIN - 24 Aralık 2014 - Ankara

Son Yazılar