milli merkez marmaris0

Millî Merkez Marmaris Temsilciliği'nin  “Özgürlüğe Merhaba” Toplantısında Biraraya Geldiler!

Millî Merkez Marmaris Temsilciliği,

tahliye olan komutanlarımız onuruna bir akşam yemeği düzenledi....

Aksaz Deniz Üs Komutanlığında görev yaptıkları sırada (Sözde) Balyoz davası kapsamında tutuklanan, Anayasa Mahkemesinin kararı üzerine tahliye olan Aksaz Deniz Üsünün eski komutanı Tuğamiral Şafak Yürekli, Dz. Kur. Alb Derya Ön ve Dz. Kur Alb. Koray Özyurt, tutuklu kaldıkları süre içerisinde Sessiz Çığlık etkinlikleri ile kendilerine destek veren Milli Merkez, İşçi Partisi ve bazı sivil toplum örgütü yönetici ve üyeleri ile akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Gecenin sürpriz konuğu ise Milli Merkez Genel Sekreteri Haluk Dural oldu.

Milli Merkez Marmaris Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Kadayıfçı’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye CHP Marmaris ilçe yönetiminin eski başkanlarından Akif Cankurt ve Yamaç Kaya ile CHP Marmaris ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklayan Necmettin Yankol’un yanı sıra ADD, TEMAD gibi bir çok sivil toplum örgütünün yönetici ve üyeleri katıldı.

Tuğamiral Şafak Yürekli, sessiz çığlık etkinliklerinin önemine dikkat çekerek, Kanal 48 televizyonunda yayınlanan Soruyorum programının yapımcıları Mukbil Gülkokan ve ilhan Barlas’a da yayınlarında kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Marmaris Güncel Com - 14 Temmuz 2014
https://tr-tr.facebook.com/MilliMerkezMarmaris

milli merkez marmaris1

milli merkez marmaris2

milli merkez marmaris3

milli merkez marmaris4

milli merkez marmaris5

milli merkez marmaris6

Son Yazılar