muslum karaaslan2

Müslüm Karaaslan’ı Ziyaret!

Kamuoyu Gazetesi sahibi-Ulusal Eğitim Derneği üyesi Müslüm Karaaslan,

Karabağlar Belediyesi Basın Danışmanlığı görevine başlayınca; basından pek çok arkadaşı tebrik ziyaretlerinde bulundu.

Daha önce İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli’nin basın danışmanlığını da yapan Karaaslan’ı, Batı Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Koyuncu ve Ulusal Eğitim Derneği İzmir Şubesi Başkanı Osman Gazi Oktay ziyaret etti.

Yapılan kısa sohbetin ardından, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile günlük görüşmeleri için başkanlık odasına yönelen Karaaslan, konuklarını Selvitopu ile görüşmeye davet etti.

Başkan teklifi memnuniyetle kabul etti. Misafirlerin tokalaşma sonrası ayrılma istemlerine Selvitopu, çay içirmeden gönderemeyeceği yanıtını verdi. Böylece; Koyuncu ve Oktay kısa bir görüşme fırsatı yakaladı.

Selvitopu, yapılan sohbette, kendisi öncesinde kalan iş arkadaşlarının alacaklarını, çözülmesi gereken ilk sorun olarak ele aldığını, başarının grup çalışması ile geleceğini iyi bildiğini, arkadaşları huzursuzken kendisinin mutlu olamayacağını, kalan işçi alacağını en kısa sürede çözeceğini belirtti. ‘’Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Karabağlar’ı verilen hizmetlerle örnek ilçe konumuna getirmek hedefimizdir’’ diyerek, konuşmasını sonlandırdı.

Selvitopu, konuklarını uğurlayarak, Karaaslan’la günlük görüşmesine devam etti.

Haber ve fotoğraf : Osman Gazi OKTAY - 01 Haziran 2014 - İzmir

muslum karaaslan

Son Yazılar