ip turgutreis acilisi4 225

İP Bodrum Belediye Başkanı Adayını Açıkladı!

İP Bodrum Turgut Reis Belde Örgütü açılışını,

İP Genel Sekreteri Serhan Bolluk, Genel başkan Yardımcısı Şule Perinçek, Şişli Belediye Başkan Adayı-Gazeteci Ümit Zileli yaptı.

Turgut Reis Belde Örgütü’nün açılmasında büyük çaba sarf eden, yoğun üye kaydeden, Eski Turgut Reis Belediyesi Zabıta Amiri Şeref Bozkurt, örgütün tüm ihtiyaçlarının temininde de bizzat seferber oldu.

Belde örgütünün açılışı öncesi, bina önündeki çocuk parkında konuşma yapan Serhan Bolluk, ‘’ partimiz, ‘’Atatürk’te Birleşme’’  koşuluyla CHP, MHP ve tüm yurtseverlere çağrı yaptı. Bu çağrımıza CHP Ve MHP’den olumlu yanıt alamadık.  Bu nedenle kazanacağımız yerlerde aday çıkartıyoruz. Sizlerle birlikte bunu başaracağımıza inanıyorum ’’ dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek, Turgut Reis Belde Örgütü’nün açılmasıyla daha da güçlendiklerini ve katılımcılardan adaylarını belediye başkanı yapacakları sözünü aldı.

Ümit Zileli,  30 Mart sonrası Şişli Belediye Başkanı olarak, Bodrum Belediye Başkanı olacak adaylarıyla beldeyi ziyaret sözü verdi.

Katılımcılarla birlikte belde örgütünün açılışı yapıldı. Kurdeleyi Serhan Bolluk, Şule Perinçek, Ümit Zileli ve Bodrum İlçe Başkanı Dilek Encin Dinler birlikte kestiler.

Kadın üyelerin hazırladığı yiyecekler ikram edildi. Buradan İP Bodrum Belediye Başkan Adayı ve belediye meclis üyesi adaylarını açıklamak için Turgut Reis Belediyesi Toplantı Salonu’na geçildi.

İP Bodrum Belediye Başkan adayının Av. Yusuf Dinler olduğu açıklandı. Meclis üyesi adaylarının isimleri okunarak çağrıldı. Birlikte poz verildi.

Av. Yusuf Dinler, ‘’ Halkımıza güveniyor ve halkçı bir belediye olmanın sözünü veriyorum ‘’ dedi.

Akşam, İmge Cafe/Restoran’da verilen yemeğe 100’ün üzerinde davetli katıldı. Partiye üye olanların rozetleri,  Serhan Bolluk ve Şule Perinçek tarafından takıldı.

Haber ve fotoğraf : Osman Gazi OKTAY - 03 Şubat 2014 - Bodrum

ip turgutreis acilisi1

ip turgutreis acilisi2

ip turgutreis acilisi3

ip turgutreis acilisi4

ip turgutreis acilisi5

Son Yazılar