dogu ve tecrit arkadaslari attila ugur levent225

CIA-MOSSAD’ın Saldırıları Nafiledir! İşçi Partisi’ne Güçleri Yetmez!

20 Kasım 2013 tarihli Bugün gazetesinde, Genel Başkanımız Sayın Doğu Perinçek’e karşı, yeni bir yalan daha piyasaya sürülmüştür.

Yalan için CIA ve Pentagon ilişkileri ile övünen Cengiz Çandar kullanılmıştır.

Yalan için, Çandar’la o günlerin Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun arasında geçtiği iddia edilen bir konuşma uydurulmuştur.

Sayın Perinçek hakkında, yıllardır yapılan yalan haberler devam etmektedir. Ancak, her kaldırdıkları taş yalancıların ayağına düşmüştür.

Bu son yalan da aynı akıbete uğramıştır. Çandar’ın o dönemde sıkı fıkı olduğunu, aralarında güven duygusu oluştuğunu söylediği Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun, bugün ODA TV’ye yaptığı açıklamada Çandar’ın uydurduğunu ortaya koymuş, “böyle bir söz söylemediğini, bunun çok basit ve ağır bir laf olacağını” belirtmiştir.

hasan yalcin donekler2

Peki bu iftiralar neden manşetlere çekilmektedir?

Çünkü, Sayın Doğu Perinçek milyonları ayağa kaldıran ve Atatürk’te birleştiren, Türkiye düşmanlarının yüreğine korku salan İşçi Partisi’nin lideridir.

Çünkü Perinçek, Haziran’da ayağa kalkan Türkiye halkının önünde yürüyen Partinin lideridir.

Çünkü Doğu Perinçek, Türküyle-Kürdüyle bütün milleti birleştirip Türkiye’nin önüne Atatürk Devrimlerini koyan Partinin lideridir.

Çünkü Perinçek, Türkiye’nin bölünmesinin önündeki biricik engel ve onların Bölünme Anayasası'nı tarihin çöplüğüne atan biricik Partinin, İşçi Partisi’nin lideridir.

Onun için, Sayın Genel Başkanımızın CIA ve MOSSAD görevlileri tarafından karalanmak istenmesi doğaldır.

Milletimiz gerçekleri görmektedir. Hiçbir yalan ve psikolojik savaş İşçi Partisi’nin çığ gibi büyümesini engelleyemeyecektir.

CIA ajanı yalancılar ve iftiracılar ve onları kullananlar halktan gerekli yanıtı alacağı gibi, yargı önünde de hesap vermekten kurtulamayacaklardır.

İşçi Partisi Genel Sekreteri
Serhan BOLLUK - 20 Kasım 2013 - İşçi Partisi 

Son Yazılar