adam oldurmeyi bre aslanim oyunmu sandin-zeyid aslan225 

Kamer Genç'e yapılan saldırının hesabını sorarız!

Geçen hafta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'e söylediği sözleri düzeltmek için dün meclis genel kurulunda söz alan CHP Milletvekili Kamer Genç konuşmasını yaparken başta Zeyid Aslan olmak üzere AKP'lilerin linç girişimiyle karşı karşıya kaldı.

RTE'nin olaydan hemen önceki açıklamalarına bakılacak olursa, Zeyid Aslan'ı tetikçi olarak Kamer Genç'in üstüne saldırttığı çok açık.

Fatma Şahin Bahane , Vurun Kamer'e ve Bütün Vatanseverlere!

Aslında olayın patlak vermesindeki sebep bile saldırının foyasını ortaya döküyor. Kamer Genç'in Fatma Şahin'e, "Çanakkale'den bahsedecekseniz Mustafa Kemal'siz" olmaz mesajlı konuşmaları cumhuriyet yıkıcılığını , Atatürk düşmanlığını bilinçli ve sistemli bir şekilde yürüten AKP'lilerin rahatsız olacağı, utanacağı ithamlar değil, aksine yarabbi şükür diye yüzlerini ovuşturacakları bir övünçtür. Biz, bu zübük tayfası aslında niye bu kadar kinlenmiş ve korkmuş ona bakalım ki korkuları daha da artsın.

Milli Anayasa Forumları'nın Milli Merkez'e dönüşmesi Tayyip Erdoğanlar'ın elini ayağına dolaştırmıştır. Sırtını ABD'ye dayayıp men dakka dukka anayasasıyla Türkiye'yi rahat rahat bölebileceği hesaplarını yapanlar; vatansever , devrimci kuvvetlerin tek vücut halindeki örgütüne toslamıştır. Kamer Genç bu örgütün en ateşli militanlarından birisidir. Dolayısıyla meclis kürsüsüne tetikçi yollayarak, durumu mahalle kavgasına çevirme çabasıdır dün yaşananlar.

Duyan Kulaklarınız Duymaz Olmuş : Kamer Genç Türk Milleti'nin İradesidir!

Türkiye Gençlik Birliği olarak sizi uyarıyoruz! 

Karşınıza aldığınız örgütü iyi tanıyın. İyi tanıyın çünkü, tarih sizden evvel bizi iyi hesap edemeyen ağababalarınızın hüsranlarıyla dolu. Mustafa Kemaller'in , İttihatçı devrim kadrolarının emperyalist patronlarınıza verdiği ders bizim bilincimizde dün gibi duruyor. Biz bu bilinçle işçi , emekçi , öğrenci, kısacası Türk Milleti olarak dört bir koldan örgütleniyoruz.

Ayağa kalktık geliyoruz. Kamer Genç ayağa kalkanların yanındadır. İçindedir. Ona yapılmış her saldırı Türk Milleti'ne yapılmış sayılır! Biz Kamer Genç'e yapılan saldırının hesabını sorarız!

TGB - 03 Mayıs 2013
http://www.tgb.gen.tr/

akpli zeyid aslan kamer genci olumle tehdit etti

Son Yazılar