umit kocasakal milli merkez kurultayi 23nisan2013 225 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti yenilmez. Yenilen işbirlikçi taşeron iktidardır!

İstanbul Barosu Başkanı Doç Dr. Ümit Kocasakal Milli Merkez Kurultayında yaptığı konuşmada Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini ifade ederek şunları söyledi:

Bugün 23 Nisan eskiden olsa neşe doluyor insan derdik. Ama bugün öfke doluyor insan. Ben şahsen büyük bir öfke içindeyim. Çünkü, cumhuriyet ve cumhuriyet devrimi tarihte eşi görülmemiş alçakça, hayasızca bir saldırı altında. Bu yüzden öfkeliyiz. Malesef, 90 yıl önce yedikleri tokadı halen hazmedememiş olan emperyalistler 90 yıl sonra da büyük bir saldırıya geçmiş bulunuyorlar. Ama bu işgal 90 yıl önce olduğu gibi topla, tüfekle, tankla olmuyor olmadı.Zihinlerde gerçekleştirdiler. Bu ülkenin genleriyle, kimyasayla oynadılar. Malesef bu ülkenin içine bir etnik virüs attılar. Ülkeyi param parça ettiler. Milli benliğe ve tarihimize format atmaya kalkıştılar. Mustafa Kemal’in askerleriyiz.

Diyorlar ki TC yenildi. Hiç heveslenmesinler. Türkiye Cumhuriyeti Devleti yenilmez. Yenilen işbirlikçi taşeron iktidardır. Çünkü işbirliği yapmaktadır.

Biz gücümüzü sizin gibi küresel güçlerden değil bu milletten bu topraklardan alıyoruz. Ve bizim dinleyeceğimiz Atatürk’ün büyük nutkudur ve bugün sizin bizi süremediğiniz deliğe biz sizleri süreceğiz.

Atatürk’te birleştik değil Gerçek Atatürk’te birleşeceğiz. Bugüne kadar birileri bu milleti Allah’la aldattığı gibi sahte Atatürk’le de aldattı onun için “gerçek” Atatürk diyoruz. Herkesin kaybedecek bir şeyi vardır ama hiçbir kayıp vatanımızı, bağımsızlığımızı, özgülüğümüzü kaybetmek kadar ağır olamaz. Vatanını kaybedenin geleceği olamaz. Çanakkale’de yurdun dört bir yanında yatan şehitlerimiz bizi göreve çağırıyor herhalde onlar kadar namusluyuzdur.

Ölümden öte köy Silivri’den öte ceza evi mi var, bizi bunlarla mı korkutacaksınız?

Muhalif Partilere çağrımız şudur; iç çekişmelerinizi bırakın, özünüze dönün yoksa bu millet gereğini yapar.

İktidara çağrımız da şöyledir; bu millet, bu ülkeyi size temsil edin diye verdi teslim edin diye değil.

Millete çağrımız Cumhuriyet devrimi yarım kalmıştır, onu tamamlamalıyız; satılan topraklarımızı, milli servetimizi geri almalıyız. 

Biz yurtseverler yemin ettik imanımız var, cumhuriyet için, cumhuriyet aşkına savulacak dönem, savulacak düşman, 90 yıl önce olduğu gibi gene başaramayacaklar.

Ümit KOCASAKAL - 23 Nisan 2013 - Ankara (Milli Merkez Kurultayı)

umit kocasakal milli merkez kurultayi 23nisan2013

Son Yazılar