barikatlariniz_viz_gelir_bize_13aralik2012_silivri225

BOP eşbaşkanlığı çetesi dağıtılacak!

18 Mart Şehitleri Anma, Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümünde Ergenekon Tertibi Savcıları mütaalayı açıkladılar. ABD’nin kanlı planlarına direnen Aydınlarımızın ve Komutanlarımızın müebbet hapsi istenmektedir.

Milyonlarca sayfayı aşan iddianamelerdeki maddi hataların hattı hesabı yoktur. F-Tipi Gladyonun mütaala için bugünü seçmiş olması manîdardır.

BOP Eşbaşkanı Tayyip Erdoğanların savcısı olduğu, Fethullahçı çetenin taşeroluğunda gerçekleşen hain saldırının hedefinde; Atatürk Devrimlerinin, Milli Devletimizin, Bağımsızlıkçıların olduğu bütün dünyaca bilinmektedir.

Mücadele, ABD emperyalizmi ile Türkiye’mizin Millî Kuvvetleri arasındadır. Türk Devrimini hapsedebileceğini sanan “dahili ve harici bedhahlar”, Karar Yılında, Devrim gerçeği ile tarihi bir hüsran yaşayacaklar.

Bu gerçekler, Büyük Türk Milleti ve onun öncüleri tarafından çok iyi bilinmektedir.

Emperyalist merkezlerin isbirlikçiliğini yapan Nemrut Mustafalar, Damat Feritler ihanetlerinin bedelini mutlaka ödeyeceklerdir.

Türk Milletini ayaklar altına almak istediğini açıkça ilan eden ihanet şebekesi, ordu-millet elele şiarıyla milyonların katılacağı halk hareketi sonucunda yıkılacak, Türkiye’miz devletiyle ve toplumuyla yeniden Atatürk Devrimleri temelinde kurulacaktır.

Türkiye Gençlik Birliği Almanya, 150 yılı aşan özgürlük ve çağdaşlık mücadelemizin çok önemli bir aşamasında olduğumuzun bilincindedir. Görevimiz, Türkiye’mizin birlik ve beraberliğine, milletin istiklaline kasteden emperyalist merkezlere, yerli işbirlikçilerine ve Ortaçağ kalıntılarına karşı millî güçleri Atatürk’ümüzün programında birleştirmek, Millî Meclis, Millî Hükümetin kurulmasına katkılar sunmaktır.

BOP Eşbaşkanlığı çetesi dağıtılacak, Divan-ı Harplerde yargılanacak, Zafer mutlaka bağımsızlıkcıların, Atatürkçülerin olacaktır.


Yaşasın tam bağımsız, gerçekten demokratik Türkiye!

Beyhan YILDIRIM - 18 Mart 2013
Türkiye Gençlik Birliği Almanya Genel Başkanı

Son Yazılar