ataturk_meydanda_millete_seslenirken225

2023 Yılına Doğru : Atatürk’ün Gizlenen Vasiyeti!

Yaklaşık bir yıllık bir süreden beri ATATÜRK’ÜN GİZLENEN VASİYETİ ile ilgili bir kitap hazırlığı içerisindeyim.


Bu sebepten İlk Kurşun’a ait yazılarıma bir süredir ara vermiştim.

Geçtiğimiz günlerde yazdığım bir yazı ile yeniden yazılarıma başladım.

Medya da olsun çeşitli kişi ve kurumlarca olsun ATATÜRK’ÜN GİZLENEN VASİYETİ  merak konusu. Bu konu hakkında tek kaynak ise Sayın Meriç Tumluer.

Sayın Tumluer’in büyük desteği ile başlamış olduğum ve az bir kısmı bitirilmek üzere kalan kitapta ilk kez vasiyete dair çok önemli belgeler ve bilgiler açıklanacak! Gizlenen vasiyetin varlığına dair Gazi’nin çok yakınındaki kişilerin belge niteliğinde saklı kalmış anıları ortaya çıkarılacak! Meriç Tumluer’in ilk kez açıklayacağı çok önemli bilgi ve belgelerin sunulacağı bomba röportajı ilk kez ve sadece kitabımda yer alacak!

Atatürk’ün  Gizlenen Vasiyeti  yoktur diyenler veya bu olayı komplo teorisi olarak gösterenler BÜYÜK ve bir o kadar da şaşırtıcı bir tokat yiyecekler!

Tüm bu çerçevede ABDULLAH GÜL’DEN ERDOĞAN’A, KILIÇDAROĞLU’NDAN BAHÇELİYE KADAR TÜM LİDERLERİN—GENELKURMAY BAŞKANLIĞI’NDAN, TBMM’YE KADAR TÜM KURUMLARIN BÜYÜK BİR GAFLET VE SORUMSUZLUK İÇERİSİNDE BU BELGELERİN BİR KISMINDAN HABERDAR OLDUKLARI HALDE halkımızdan gerçekleri saklamalarının ne kadar büyük bir SUÇ unsuru içerdiğini hayretle göreceksiniz! Şimdiden tüm devlet yetkililerini göreve çağırıyoruz! Az bir zaman dilimi içerisinde kitap tamamlanacak ve gizlenen gerçekler ortaya çıkacak! Bir an önce kurumları göreve davet ediyoruz!

Atatürk’ün jandarma İstihbarat subayının torunu olan Sayın Meriç Tumluer’in uyarılarını dikkate almayan medya mensuplarının da belgeleri ile açıklanacak vasiyetnamenin varlığı karşısında ne yapacağı tarafımdan büyük merak konusu olmaya devam ediyor ve edecek !

Önümüzde ki en büyük sorunlardan biri bu !

Atatürk’ün vasiyeti sadece islam alemini ilgilendirmiyor !

Fakat 1964 sürecinde vasiyetin yabancı devlet görevlileri tarafından içeriği öğrenildiğinden bu yana Atatürk’ün 2023 hayaline karşı oluşturulan neo-osmanlıcılık hayallerine bir süredir Ata’nın gizlenen vasiyeti alet edilmeye uğraşılıyor !

Vasiyette yer alan TÜRK CAMİASI VE BALKAN MİLLETLERİ içinde bulunan konular ise hiç tartışılmıyor!

Çünkü Batı’nın gelecekteki hedefi İslam dünyası ve tüm olay buna göre kurgulanmaya çalışılıyor ! Yaşanan bilgisizlik ortamında Vasiyetin içeriği halifecilik anlayışına doğru kaydırılıyor !

Ata’nın Vasiyetini NEO-OSMANLICILIĞA ALET EDENLERİN FOYASI yazmakta olduğumuz kitapta bir bir düşecek Mustafa Kemal’in gizlenen vasiyeti ile alakalı tüm gerçekler bir bir ortaya çıkacaktır!

Evet, Atatürk’ün gizlenen vasiyetinde halifelik değil fakat, İslam devletlerin birlik oluşturması gerektiği ve isterlerse hilafet kurumunu ortaklaşa bir kurum olarak tekrar canlandırabilecekleri yazılıdır!

Fakat halifelik kesinlikle vasiyette bulunmamaktadır ki Atatürk’ün halifelik ile ilgili görüşleri nutukta açıkça belirtilmiştir!

Vasiyetin ana konusu ise hilafet değil 2023 Türkiye’sine ait önemli belge ve bilgilerin gelecek için tasarlanmış olduğudur ve YURTTA SULH CİHANDA SULH ifadelerinde saklıdır!


ATATÜRK’ÜN HİÇ BİR ÖZELLİĞİNİ KABUL ETMEYİP VASİYET KONUSU GÜNDEME GELDİĞİNDE ATATÜRKÇÜ KESİLENLERİN BİLGİ SAPTIRMACALARI BAHSETTİĞİMİZ KİTAPTA İLK KEZ AÇIKLANACAK BELGELER İLE KANITLANACAKTIR!

Vasiyetname açıklansa ne olacak diyenlere kısa bir hatırlatma :

Ülkeyi kurtarmaktan kasıt topla tüfekle kurtarmaksa, evet vasiyet açıklansa da hiçbir şey değişmez!

Fakat bilgi çağında olduğumuzu unutmayalım …

Herhangi bir bilgi yayınlanması ki Vatikan bunun en güzel örneğidir ! Dünya siyasilerine inanılmaz bir baskı uygulamaktadır!

Vatikan’a bugün dokunulamamasının bir nedeni de arşivlerinde baskı unsuru olarak milyonlarca belge ve bilgi bulundurmasıdır!

Bizim devlet kurucumuzun ülkemiz için zamanı geldiğinde açıklanması için bıraktığı belge ve bilgilerin saklanması, bu bilgi ve belgelerin devletimizin milli odaklarınca barış için ”tehdit” unsuru olarak kullanılmasını engellemektedir!

Devrimleri gerçekleştiren ”bilgi” dir. Vatanın kurtarılması top ve tüfek ise bunun en son adımıdır!

Baran AYDIN - 27 Temmuz 2012 - İlk Kurşun

Son Yazılar