tayyip_capulculara_verilen_destek225

Suriye’nin Kandili Hatay’a Kuruldu!

Türkiye’ye saldırmak için Kandil’i terör örgütüne tahsis edenler, Türkiye’nin kendisine 2. Kandil’i kurdurdu.

2. Kandil’i (Hatay) kurarak Suriye’ye saldırması için küresel çetenin piyonlarına tahsis eden Erdoğan, Esad ile Rus Ruleti oynuyor.

Ölümcül kurşun Esad için ne kadar öldürücü ise, Türkiye için de aynı derecede öldürücüdür.

Erdoğan Türkiye’nin Barzani’sidir.

Mehmetçiği bir Anzak askeri konumunda Suriye’ye yollarsa, aynı zamanda Saddamlaşacak da… Saddam’ı Kuveyt’e saldırtan ABD derin devleti, Erdoğan’ı BM ortak kararı olmaksızın Suriye’nin üzerine sürüyor. Türkiye’nin topraklarından Suriye’ye saldıran isyancılar nedeni ile Türkiye teröre destek veren terörist bir devlet durumuna düşürülüyor. Teröre destek veren Türkiye PKK karşısında zayıf duruma düşüyor. Bu durumu fırsat olarak değerlendiren PKK’nın sivil uzantıları Iğdır’dan Diyarbakır’a sınır çiziyor. ABD’nin CİA elemanı Diyarbakır’ı Kürdistan’a başkent yapıyor.

Erdoğan BOP Eşbaşkanı olmakla övünürken, “bu proje kapsamında Diyarbakır bir yıldız olabilir” demişti(!)..


Suriye operasyonu Diyarbakır’ı bir yıldız yapmak isteyenler için fırsattır. Erdoğan Hükümeti Yahudi Kürdistanını kurmak isteyenlere bu fırsatı sunmuştur.

Erdoğan Türk Devleti’nin şakağına dayadığı terör markalı bir silahla Rus Ruleti oynuyor.

Kürdistan’ı kurma görevini Erdoğan’a vermiş olmalılar ki; Kürdistan’ın 2. Parçası Suriye’den koparılarak haritanın bir parçası daha tamamlanmaya çalışılıyor.

Hatay’a Kandil kuranlar, Irak’taki Kandil’i meşrulaştırıyor.

Türkiye Suriye’ye itelenirse, Ortadoğu kan gölüne döner. Yıllarca sürecek etnik ve mezhep kavgalarının tetikçisi olmaya heveslenenler şunu bilsin ki, bu kan sizi boğar.

Esad bir diktatör olabilir. Değiştirecek olan kendi halkıdır.

Türkiye’de bir yarı diktatörlüktür artık, bunu kimse unutmasın!. Meclis kararı olmadan, meclis devre dışı bırakılarak birçok önemli karar alınıyor. Daha doğrusu “tek adam” bu kararı alıyor. Sonra emrindekilere dikte ettiriyor.

Erdoğan’ın iki elinde iki suikast silahı var. Biri Suriye’nin şakağında, diğeri Türkiye’nin şakağına dayanmış, Rus Ruleti oynanıyor.

Zahide UÇAR - 12 Nisan 2012

http://www.zahideucar.com/

Son Yazılar

SP_WEATHER_BREEZY

15°C

Istanbul