yalakalik_geni_bulundu225

Bataka Cumhuriyeti’nde Bir Maç!

Yer: Potamya Stadı


Oyuncular sahada yerini aldı.

Recep koşuyor koşuyor… Üzerinde BOP yazan topu fırlattı… Kemal koşuyor, koşuyor. Top Kemal’in ayağında. O da ne? Kemal topu kendi kalesine atıyor. İsa sahaya fırladı, Kemal’i itiyor. Hakem Riciardone maçı durdurdu. İsa’ya bir maç oynamama cezası geldi. Aynı hatayı bir daha yaparsa silivri kartı gösterilecek.


Ponpon kızlardan Leyla, Sabayat, Ayna(çal çal oyna) Amerikan dansı yapıyor. O da ne!!. Leyla’nın ayağı takıldı, düşüyor. Çok kötü bir şekilde düştü. İç çamaşırı görünüyor. Oooo, Leyla’nın annesi Daniela sahaya indi. Kızına şefkat gösteriyor.

Tribünden yuh sesleri… Kendi takımı olmadığı halde “Türk’ü Kırım” devletinden maçı izlemeye gelen seyirciler yuh çekiyor.

Recep koşuyor, koşuyor… Top yedek oyuncu Devlet’in ayağında… Topu incitmeden ayağında tutuyor. O da ne? Devlet Recep’e pas atıyor. Tribünlerden Türkü Kırım seyircileri ayağa fırladı, sahaya ayva fırlatıyor. Polisler tribünleri uyarıyor. Polis ponpon kız Sabayat’in ayağına bastı. Sabayat polise tokadı yapıştırdı. Polis yanağını tutuyor.

Muharrem koşuyor, Recep’e çalım attı. Recep çok kızdı. Muharrem’i hakeme şikayet ediyor.

Ahmet koşuyor, topu almaya çalışıyor. Hilari saha kenarından Ahmet’e “çak” yapıp moral veriyor.

Maç arası…

2. Yarı başlıyor…
Oyuncular sahada yok, ıslık sesleri…
Garip bir durum var. Oyuncuların soyunma odalarına gidiyoruz. Oyuncular yumruklaşıyor. Fitnetullah örgütü oyuncuların soyunma odalarına sızmış. Gizli kamera aranıyor.
Kemal Recep’e kızıyor. Recep “bana ne kızıyorsun, ben de mağdurum, benim de donumu, aman şey, kirli çamaşırlarımı çekmişler” diye bağırıyor.

Sahaya deniz fenerleri fırlatıldı. Fenerler içeri nasıl girdi kimse bilmiyor.
Hakem Ricki maçı iptal etti. Maç ileri bir tarihe ertelendi.
Maçın tekrarı “Esad’a Birütüs Kıyağı” sahasında yapılacak…
Zalim Zühtü

Zahide UÇAR - 04 Nisan 2012
http://www.zahideucar.com/

Son Yazılar

Cloudy

8°C

Istanbul