abd_cinayetleri_esrefbitlis_muavanet225

Sen Cuma'sın, Robinson değil!

Birisi aynaya bakınca kendini beyaz görüyor ve Robenson sanıyor.


Dahası uzakta aynaya bakan siyahın da siyah olduğunu düşünüyor ama nafile, aynalar yalan söylüyor çünkü ruhları gösteremiyor.

Uzakta aynaya bakan siyah adamın ruhu beyaz, bizdekinin ruhu siyah. Maalesef örnek bile Robenson’dan, ıssız adada bile siyah adama köle muamelesi yapan beyaz adamdan.

İtirazım Cuma olmaya değil, köle olmaya ben Bilal Habeşi olmak isterim yada devrimci Muhammed, haçlı bayrağı altında kardeş katili olmayı reddederim tıpkı büyük milletim gibi.

AKLA ZARAR AÇIKLAMALAR!

Önce Arınç konuştu: “Biz Robenson gibi adada yaşamıyoruz yükümlülüklerimiz var, anlaşmalarımız var” dedi. Ne üzerine yapıldı bu anlaşmalar Amerikan malı tabutlar içinde subay kurbanlar üzerine mi yapıldı? Ey Nazım Usta sor bir daha “kaç sent” diye.

Sonra Hüseyin Çelik söz aldı: “Büyük devlet olmak için bedel ödemek lazım” Hangi bedel? Nasıl büyük devlet? Haçlı ordusu içinde yer alan büyük devlet mi olur? Yada biz küçük devlet miydik bugüne kadar? Milli Eğitim Bakanı’ydı mutlaka bilir: Yedi düveli dize getiren biz değil miydik?

Eşbaşkan da dedi ki: “Afganlılar bize İstiklal Harbimiz de yardım etmişti” adı üstünde İstiklal Harbi, işgale karşı direniş yani. Yani kusura bakılmasın ama sanki işgale karşı direnene değil de işgal edene ISAF bizimkisi.

INSAF yani ISAF’ın Türkçesi “Güvenlik Destek Gücü” değil mi? Daha açık olalım işgalci ABD ise biz de onlara güvenlik ve destek olmuyor muyuz şimdi?

“One Münüt” o zaman!!! Hala 23 cent mi değerimiz? Değişmedi mi hiç bir şey? Hala Nazımlar hapis ve hala küçük Amerikacılar mı iktidar? Perinçek ve arkadaşlarının mahpusluğunda 5.yıla girdik bugün sor kendine be büyük milletim kim tutsak? Şahıslar mı vatan mı?

AMERİKAN TABUTU İÇİNDE!

Müslüman tabutu bile çok görüldü subaylarımıza çelikten tabutlara koydular, Amerikan malı çelikten tabutlara vatan evlatlarımızı koyup öyle gönderdiler.

Yılmaz Özdil yazdı bu gerçeği ve elektrik çarptı yüreğimizi.

Muavenet’i vurduklarında da şehitlerimizi Amerikan tabutu içinde vermişlerdi, çelikten ve soğuk…

Demek ki mesele çuvalda, Amerikan tabutu içinde gelen subaylara başımızda çuvalla bakarsak göremeyiz tabi gerçeği…

Çuvalı uzakta arama kısa adı NATO!!!

Teoman ALİLİ - 21 Mart 2012 - Ulusal Kanal

http://www.ulusalkanal.com.tr/

Son Yazılar

Cloudy

7°C

Istanbul