bodrum_4mart2012_abd_savas_gemisi_tgb1_225

Çuval dolusu coni!

O çuval artık hep kanlı katillerin başında olacaktır çünkü her yerde Türkiye Gençlik Birliği üyesi genç vardır.

Nasıl olsa bu ülkede çuval çok, genç çok. Hey coni anladığın dilden yazalım "to be contunied…"

Varsın onlar düşünsünler, 6. filo önünde secde edenler iktidarda nasıl olsa desinler, rahat oluruz hayali görsünler ama gerçek peşlerini bırakmıyor. 68'de emperyalistleri denize dökenler ruhlarını bugüne devretmişler.

Bir hayalet dolaşıyor ama onlar göremiyorlar!

O zamanlar Amerikan gemilerine secde edenler şimdi cop kuşanmışlar, siyah gözlük takmışlar, kaç yazar… eli bağlanmış genç yoldaşım, başına basan boynunu eğemiyor ki, devrimci gencin… ağzını kapamak istiyorlar, nafile… gırtlağının en derin yerinden haykırıyor genç: "yanki go hom"

Heyhat "bir hayalet dolaşıyor!

" Dolaşıyor ve emri yerine getiriyor: "nesi varsa, elle ,taşla, sopa ve silahla" ve dahi çuvalla "cumhuriyeti koruyor." Bekçi değil bunu yapan devrimci ve bu yüzden 16 yıl hapisle yargılansa bile olsun diyor: "demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek" Siyah gözlüklerin arkasına saklanan polis, görev yaptığını sana dursun, devrimci genç eli bağlıyken: "Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir diye düşünüyor"

TO BE CONTUNİED...

Bir Amerikan gemisi Hint Okyanusu'na gidecek ama gitmeden önce Bodrum'a uğrayıp eli ve postalı kanlı askerlerini barlarda eğlendirmeyi planlıyor. Plan güzel ama eli kanlıların Türkiye topraklarında gezmesi ne mümkün. Hele Mehmetçiğin kafasına çuval geçiren conilerin Türk topraklarına ayak basması ne hayal?

Nerden bilsin ki coni, zavallı paralı asker nerden bilsin ki: "Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir.

Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır."Hey coni anladığın dilden yazalım "to be contunied…"

Teoman ALİLİ - 05 Mart 2012 - Ulusal Kanal
http://www.ulusalkanal.com.tr/

Son Yazılar

Cloudy

18°C

Istanbul