perinceke_isvicre_soykirim_cezasiİslamcı Bir Yazarın 'Doğu Perinçek'e Oy Verin' Çağrısı

Bugün bu sitenin yayın çizgisinin dışına çıkıyorum. İlk kez 'İslamcı' bilinen bir yazarın yazısını yayımlıyorum. Bu yazıyı, seçimlerde "İzmir İkinci Bölge" olan Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Çiğli, Dikili, Foça, Karşıyaka, Kınık, Kiraz, Menemen, Ödemiş, Tire'deki seçmenlerin dikkatine getirmek istiyorum. Takdir okurun, takdir seçmenindir.


Kıymet Nadir BİNDEBİR - 26 Nisan 2011 - Baki Selamlar
http://www.bakiselamlar.com/knb/

***************************************
İzmirliler, bu sınavdan yüzü ak çıkmalıdırlar!

Yılmaz YUNAK

Tüm yaşamını seri katille (ABD) mücadeleye adamış, bugüne kadar yapılan seçimlerin neredeyse tamamını hapishanede geçirmiş, ABD emperyalizmiyle kavgasını her nefesinde sürdürmüş bu vatansever, Haziran seçimlerinde mutlaka Meclis'e gönderilmelidir.

Emperyalist işgalin başladığı tarih olan 15 Mayıs 1919'da, Hasan Tahsin'in silahına sarılarak Yunan sancaktarını vurduğu ve aynı gün şehit düştüğü kutsal Vatan toprağı İzmir, Milli Mücadele'yi başlatan bu "ilk kurşun"un anısına sadık kalarak, bu kez aynı silahı seri katil emperyalizmine sıkmalı ve Perinçek'i Meclis'e göndermelidir.

12 Haziran seçimlerinde İzmir'i bekleyen en kutsal görev budur!

***

Seri katilin Başkanı Obama, dün, sözde Ermeni soykırımı tarihi olan 24 Nisan için yine "büyük felaket" demiştir. Emperyalizme karşı mücadelemizi zayıflatmak için ortaya sürülen bu oyun her yıl tekrar edilmektedir.

Daha dün komşumuz Irak'ta neredeyse iki milyon kişiyi katlettiğini yüzsüzce unutturmaya çalışan ABD emperyalizminin bu alçakça tanımlamasına karşı en onurlu mücadeleyi veren kimdir? İsviçre'nin "Ermeni soykırımı yalandır" diyenleri hapse mahkûm etmesine karşı açılan dava bugünlerde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde görüşülmeye başlanacaktır.

İsviçre Mahkemelerini üç gün süreyle, hem de İsviçre'de anasından doğduğuna pişman eden ve bu alçakça yasanın AİHM'e taşınmasını sağlayan Dr.Doğu Perinçek, bu mahkemedeki duruşmalara katılamayacaktır!

Neden?

Çünkü ABD emperyalizmi tarafından Silivri'de tutsak edilmiştir!

İzmir, emperyalizme karşı Milli Mücadele'nin bu ikinci ayağında, bu oyunu bozmalıdır!

***

Bugün, sağcı-solcu, Türk-Kürt, Alevi-Sünni ve benzeri oyunlara gelme günü değildir; bugün, dünya görüşüne bakılmaksızın, seri katile karşı mücadele eden vatanseverleri destekleme günüdür!

Tüm yaşamını ABD emperyalizmine karşı mücadeleye adayan ve bu uğurda hayatının yarısını hapishanelerde tutsak olarak geçiren Dr.Doğu Perinçek, Cumhuriyet Güçbirliği adayı olarak İzmir'den seçime katılmaktadır;

kader, Meclis'e gerçek bir vatansever'in gönderilmesi için İzmirlilere bu önemli fırsatı sunmaktadır.

Emperyalizme karşı ilk kurşunun sıkıldığı bu topraklar, bu tarihi fırsatı heba etmemelidir!

***

Tüm Müslüman Ortadoğuyu kana bulamak için Haçlı saldırıları düzenlemekten kaçınmayan ve ne yazık ki bu alçakça emellerine -işbirlikçileri vasıtasıyla- Vatanımızı da alet eden ABD emperyalizmine karşı direnmek, bugün İslam'ın en öncelikli görevidir.

"Biz de kapitalizme karşıyız, biz de emperyalizme karşıyız!" diye iradelerini beyan eden samimi Müslümanlar, Allah'ın kendilerine sunduğu bu imkândan yararlanmalı ve seri katilin, "en tehlikeli muhalif" olarak nitelendirdiği Perinçek'e sahip çıkmalıdır.

Emperyalizme karşı olan samimi Müslümanlar, bugün kendilerine, seri katilin (ABD'nin) emperyalist olup olmadığını sormalıdırlar ve bu alçak emperyaliste karşı en kararlı mücadeleyi sürdüren kişinin Doğu Perinçek olduğunu unutmamalıdırlar!

Müslümanlar, ABD emperyalizminin önderliğinde kardeş Libya'ya saldırdığımız bugünlerde, Allah'ın kendilerini antiemperyalizmle sınamakta olduğunu gözden ırak tutmamalıdırlar!

Gün; laik-dindar, sağcı-solcu, Alevi-Sünni ve benzeri yapay aykırılıkları öncelleme günü değildir; gün, abd emperyalizmine karşı Vatan savunması yapılacak gündür!

İzmir, bir kez daha tarihi bir sınavdan geçmektedir!

***

Perinçek'i Meclis'e göndermek, özellikle Müslüman aidiyetini önplana çıkaran İzmirlilerin öncelikli görevidir; bu, günümüzde yaşanan Muaviye-Ebuzer kapışmasının en tipik örneklerinden biridir!

Tarih, 12 Haziran 2011'i, ABD emperyalizmine karşı 21. yüzyılda sıkılan "ilk kurşun" olarak Levhi Mahfuz'a kaydettirmelidir!

Özellikle Müslümanlar, Doğu Perinçek'in, ABD emperyalizminin ülkemizde atağa geçtiği her dönemde neden hapishanelerde tutsak edildiğini sorgulamak zorundadırlar!

İzmir, tarihi bir sınavdan geçmektedir!

İzmirliler, bu sınavdan yüzü ak çıkmalıdırlar!

***

http://www.skyturk.net/yazar/yilmaz-yunak-perincek--meclise-oku-16.html

http://www.yoksulkul.com/yazar_3766_557_Perincek--Meclis'e.html

http://www.adilmedya.com/anasayfa.php

İzmir 2. Bölge : Doğu PERİNÇEK ,Hukuk Doktoru, İP Genel Başkanı

Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Çiğli, Dikili, Foça, Karşıyaka, Kınık, Kiraz, Menemen, Ödemiş, Tire.

Son Yazılar