Terörist Rehabilitasyon Porocesi

“Liboşlar Katillerin Sorumluluğunu Üstleniyor” projesi, sizin gibi duyarlı liberal vatandaşlarımızın katkısıyla sürdürülebilmektedir.

Kıymet Nadir BİNDEBİR (ya da Gülizar, kimbilir) / This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Hikaye bu ya, memleketin birinde, hükümet, silahlı bir terör örgütünü affedip, bağrına basmaya karar vermiş.

Açmış sınır kapısını, yirmişer otuzar başlamış elemanları içeri alıp ülkeye yerleştirmeye.

Hükümet, teröristlere ev vermiş, araba vermiş, iş vermiş, iş kurmak için para vermiş, G3 cep telefonu bile vermiş. Fekat ne verse yetmemiş, ne yapsa teröristlere de onların destekçisi liberallere de yaranamamış.

Bir müddet sonra, liberal vatandaşın biri, tutmuş Başbakana teröristlerin yaşam şartlarının iyi olmadığını, tenis kortu, golf sahası, yüzme havuzu gibi sportif tesislerin eksikliğini çektiklerini anlatır bir mektup yazıp göndermiş. Teröristler için daha büyük villalar, daha yeni model arabalar verilmesi gerektiğini vs söylemiş.

Onbeş gün sonra, Başbakanlık antetli zarfla, yaldızlı kağıtlara basılı bir mektup almış:

“Sayın Ahmet Kaya Duvaradaya,

PKK’lı teröristlerin hayat şartlarını eleştiren mektubunuz için teşekkür ederiz. Mektubunuz başkentte ve Meclis’te büyük yankı yaptı.

Hükümetimiz, sizin gibi duyarlı vatandaşlarımızın yardımıyla, “Liboşlar Katillerin Sorumluluğunu Üstleniyor” başlıklı bir Terörist Rehabilitasyon Projesi başlatmıştır.

Bu proje uyarınca, bir terörist sizin bakım ve korumanıza verilmiştir.

Teröristiniz Haco Şeyhmuz Şivan bir hafta içinde evinizde olacak şekilde hazırlanmaktadır. Kendisini, bize gönderdiğiniz mektupta talep ettiğiniz hayat şartlarını sağlayarak ağırlamanız gerekmektedir.

Her hafta göndereceğimiz müfettişler, teröriste sağladığınız yaşam standardını kontrol edecektir.

Hernekadar Şeyhmuz sosyopat ve aşırı derecede şiddete eğilimliyse de, sizin duyarlı hamiliğinizde bu davranış bozukluklarının üstesinden geleceğini tahmin ediyoruz. Takdir edeceğiniz gibi, bunlar ufak tefek ‘kültürel farklılıklar’dır.

Bakımınıza verilen terörist, göğüs göğüse çarpışmada ve kurşunkalem, tırnak makası gibi basit aletlerle insan hayatına son vermede uzmandır.

Ayrıca, her evde kolaylıkla bulunabilecek bazı temizlik maddeleri ile gübre vs den çeşitli patlayıcılar imal edebilme becerisi de vardır. Sizden ricamız, Şeyhmuz’un gururunu rencide etmeden, katı-sıvı bu tür maddeleri kilit altında bulundurmanızdır.

Şeyhmuz, sosyo-kültürel yapısı nedeniyle, kadını ‘insandan daha aşağı bir yaratık’ gördüğünden, karınızı ve kızınızı muhatap almayacaktır. Teröristinizin kadın konusundaki hassasiyetini anlayışla karşılayacağınızdan eminiz.

Sevdiği adama kaçan kızkardeşini başlık parası alamayacağı ‘namus şeref’ için, kızını da başını örtmediği için tavuk gibi kestiği bilinmektedir.

Polise verdiği ifadede; kızını keserken en zor şeyin ereksiyonu kontrol etmek olduğunu belirtmiştir.

Şeyhmuz’un, törelerine ve kültürüne saygı göstermek açısından, eşinize ve kızınıza kara çarşaf giymelerini tavsiye ederiz.

Teröristiniz, sadece şeyh, ağa, kadın satıcısı, uyuşturucu baronu gibi şahısların karşısında el pençe divan saygılı davranışlar göstereceğinden, sosyal çevrenizi bu
tür kişilerden oluşturmanızı da öneririz.

“Liboşlar Katillerin Sorumluluğunu Üstleniyor” projesi, sizin gibi duyarlı liberal vatandaşlarımızın katkısıyla sürdürülebilmektedir. Şeyhmuz’a en iyi şekilde bakacağınızdan kuşkumuz yoktur.

Yardımlarınıza teşekkür eder, teröristinizle mutluluklar dileriz.
Başbakan”

Copyright © KiymetNadirBindebir

Kıymet Nadir BİNDEBİR - Habercek

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gülizar’a not:

Şekerim, sen bu yazıyı beğenmemişsindir. www.bagimsizgundem.com a da ‘fikir yazısı’ yazdım; Pasif Laiklik, Fatih Ürek ve Seren Serengil. Sen başlığı Neden Makata Sokulan Şişeyle İntihar (neden mizah??) olarak değiştir istersen.

Son Yazılar

Partly cloudy

27°C

Istanbul

Makale Görünüm Sayısı
54473956